میم کوین ایلان ماسک در عرض یک هفته ۱۱۹ درصد افزایش یافت

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

یک آلتکوین که با دوج کوین و شیبا اینو رقابت می‌کند، در عرض یک هفته 119 درصد افزایش یافت، زیرا علاقه به ایت توکن‌های میم در فضای کریپتو بیداد می‌کند.

پروژه Dogelon Mars (ELON) یک سکه میم است که از دوج کوین الهام گرفته شده است و به نظر می رسد از جاه طلبی های ایلان ماسک برای آوردن انسان به مریخ نشات گرفته باشد. زمانی که توکن برای اولین بار سقوط کرد، 50 درصد از عرضه به ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم داده شد. طی دو ماه پس از عرضه توکن، بوترین کل پشته ELON خود را به بنیاد Methuselah، یک موسسه خیریه پزشکی غیرانتفاعی برای تحقیقات افزایش طول عمر و طول عمر اهدا کرد.

دیروز، یک به روز رسانی پروژه از تیم Dogelon Mars به ​​اشتراک گذاشت که مرحله بعدی توسعه، قابلیت های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و سرمایه گذاری را برای ELON به ارمغان خواهد آورد. دوج لون مارس در حال ورود به فاز بعدی توسعه، ایجاد DeFi و ایجاد فرصت‌ها با قراردادی جدید است. در همین لحظه، ساخت و ساز در حال انجام است، زیرا رهبران جامعه DeFi یک نشانه جدید را به اکوسیستم معرفی می کنند. همراه با ارتقاء سهام، تیم در حال معرفی توکن حاکمیت xELON است که برای رأی گیری در مورد طرح ها، هماهنگی در تصمیم گیری پروتکل، توزیع کمک های مالی از خزانه و موارد دیگر استفاده می شود. xELON می تواند با شرکت در برنامه سهامداری ELON خریداری شود.

به گفته CoinGecko، پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه ELON در OKEx و Crypto.com فهرست خواهد شد، با توجه به اعلام سهام اخیر، 119 درصد فوران کرد و ارزش بازار را از 426 میلیون دلار به 939 میلیون دلار رساند. ELON در حال حاضر با قیمت 0.0000017 دلار، 5.8 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، معامله میشود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.