ناظران آلمانی با ارائه توکن سهام بایننس نارضایتی خود را اعلام می کنند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

مقام نظارت مالی فدرال آلمان (BaFin) نارضایتی خود را از انتشار توکن سهام بایننس ابراز کرده است. در نسخه ترجمه شده اطلاعیه روز چهارشنبه ، آژانس گفت که “دلایل منطقی” دارد که شک کند بایننس در پیشنهادات اخیر توکن سهام خود ، قوانین اوراق بهادار کشور را نقض کرده است.
به یاد بیاورید که صرافی پیشرو در ارزهای رمزنگاری شده اخیراً سرویس معاملات سهام توکنیزه را آغاز کرده است که از سهام تسلا (NASDAQ: TSLA) شروع می شود.
همانطور که توسط BTC PEERS گزارش شده است ، سرویس جدید مورد توجه تنظیم کنندگان اروپایی از جمله BaFin آلمان قرار گرفت.

بعداً BaFin گفته بود كه اگر توكن ها سود سهامي ارائه مي دهند ، قابل انتقال ، تسويه وجه نقد هستند و مي توانند از طريق مبادله مورد معامله قرار گيرند ، آنها نشان دهنده اوراق بهادار هستند.
با این حال ، بایننس در دفاع از خود ادعا کرد که این محصول با همکاری شرکت خدمات مالی آلمان CM-Equity ، که دارای مجوز در این کشور است ، ارائه می شود.

به نظر می رسد بایننس در برابر هشدارهای مقامات مأیوس نشده است. چند روز پس از انتشار اخبار مبنی بر اینکه این مبادلات تحت نظارت است ، اقدام به اعلام راه اندازی سه توکن سهام جدید – مایکروسافت (NASDAQ: MSFT) ، اپل (NASDAQ: AAPL) و MicroStrategy کرد. در حالی که MicroStrategy از قبل در صرافی فعال است ، معاملات توکن سهام مایکروسافت و اپل به ترتیب در تاریخ 28 آوریل و 30 آوریل در بایننس در دسترس خواهد بود.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.