نبرد ایالات متحده در مقابل چین در اوج خود است؛چرا ممنوعیت رمزنگاری چین توسط بازار نادیده گرفته شد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

چین به لیست کشورهایی پیوسته است که از استفاده تراکنش های ارزهای رمزپایه توسط شهروندان خود راضی نیستند.

در مقایسه ، کشورهایی مانند السالوادور بیت کوین را به مناقصه قانونی تبدیل کردند. در آن سوی جهان ، ایالات متحده پس از ممنوعیت بیت کوین چین فرصت های بیشتری را مشاهده کرد.

آخرین اقدام SEC بیانیه ای در مورد برنامه های تنظیم کننده برای کنترل صنعت بود. حداقل در حال حاضر هدف آن محدود کردن استفاده از رمزنگاری به عنوان یک ابزار پرداخت نیست.

پس از ۱۶۰۰ درصد افزایش اخیر بیت کوین ، موسسات مالی در ایالات متحده بیشتر مراقب صنعت دارایی های دیجیتالی بودند و مشتریان خود را به آن جذب کردند. به احتمال زیاد دلیل افزایش فعالیت های تنظیم کننده بوده است.

با کنترل کامل بر صنعت ، سرمایه گذاران نهادی بیشتری می توانند وارد بازار 2 تریلیون دلاری شوند و نسبتاً در آن احساس امنیت کنند. حمایت سرمایه گذاران نهادی در ایالات متحده و بی اهمیت بودن بازار چین ، که پس از ممنوعیت استخراج ارزهای رمزپایه در استانهای متعدد بدتر شده است ، با این وجود واکنش نسبتا آرام بازار را به دنبال داشته است. بیت کوین تقریباً پس از افت 15 درصدی بهبود یافت.

در کل ،چین با بیت کوین درگیر نیست ، بلکه سعی دارد روش پرداخت دیجیتالی خود را تبلیغ کند. بدون رقابت در بازار ، یوان دیجیتال تنها و تنها ابزار پرداخت در این کشور خواهد بود و کل صنعت دارایی های دیجیتال تحت کنترل بانک خلق چین قرار می گیرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.