نرخ ورودی بیت کوین به مقدار قابل توجهی افزایش یافته و به ۲۲۵ میلیون دلار رسیده است

neda
1 سال قبل
اتریوم

با توجه به یک هفته مثبت دیگر برای بیت کوین ، محصولات سرمایه گذاری مرتبط با دارایی های دیجیتال شاهد ورود کل 225 میلیون دلار بودند ، که طبق هشتگ وبلاگ CoinShares ، هشتمین هفته متوالی ورود مثبت به بازار است.

 با توجه به جذب مداوم سرمایه گذاری جدید در بازار ارزهای رمزپایه ، تعداد کل دارایی های تحت مدیریت تنها 5 درصد از ATH 67 میلیارد دلار کم است.

با تغییر احساسات در ایالات متحده و لفاظی های رسمی درباره بیت کوین و به طور کلی دارایی های دیجیتال ، بازار ارزهای رمزنگاری شده با بهبودی قوی روبرو شد. افزایش نرخ ورودی به احتمال زیاد مربوط به اظهارات رئیس SEC Gary Gensler است ، که در مورد اجازه بالقوه ETF بیت کوین در ایالات متحده اشاره کرد.

با یک دیدگاه اساسی مثبت تر در صنعت دارایی های دیجیتال از سوی نهادهای نظارتی مانند SEC ، سرمایه گذاران نهادی بیشتر به بازار وارد می شوند. پیش از این ، تعداد زیادی از نمایندگان بانک های بزرگ اظهار داشتند که مشتریان آنها مشتاقانه منتظر ورود به بازار دارایی های دیجیتال هستند تا بتوانند سبد سرمایه گذاری خود را متنوع کنند. در حالی که ورود بیت کوین روند مثبت قوی را نشان می دهد ، اتریوم با جابجایی 14 میلیون دلاری از آلت کوین ها دور شده است. با افزایش شدید قیمت بیت کوین ، سهم بازار اتریوم دائما در حال کاهش است. علاوه بر این ، تعداد دارایی های تحت مدیریت 1 درصد کاهش یافته است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.