نشست نمایندگان صنعت ارز دیجیتال در کنگره در مورد راه های احتمالی پذیرش و تنظیم بیشتر ارز

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

نشست نمایندگان صنعت ارز دیجیتال در کنگره با هدف بحث در مورد راه های احتمالی پذیرش و تنظیم بیشتر این صنعت برگزار شد. مدیران عامل شرکت های مختلف قصد دارند وضعیت فعلی صنعتی را که اخیراً با مقررات عمده ای از سوی دولت مواجه شده است، توصیف کنند.

مدیرعامل های شرکت هایی مانند Circle، Coinbase، FTX و Paxos آماده هستند تا در ساعت 10 صبح به وقت شرقی در برابر مقامات در چند ساعت آینده صحبت کنند. نگرانی اصلی کمیته حمایت از سرمایه‌گذاران و مصرف‌کنندگانی است که مایلند در معرض بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرند. انتظار می رود نمایندگان صنعت وضعیت فعلی صنعت کریپتو و بلاک چین را منعکس کنند و مسائل جاری را با چارچوب نظارتی ارائه شده توسط تنظیم کننده های مختلف مانند SEC شرح دهند.

از مدیران عامل انتظار می رود به جای استفاده از ابزارهای کنترل مالی موجود، دستور کار ایجاد یک چارچوب نظارتی جداگانه برای صنعت را پیش ببرند. به طور کلی، فناوری‌های بلاک چین و رمزارزها، مرزها را برای سرمایه‌گذاران و کاربران عمومی باز می‌کنند و به عنوان مثال اجازه می‌دهند تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر در سطح جهانی بدون پرداخت هزینه‌های 15 درصدی که در حال حاضر در بازار حواله وجود دارد، انجام شود. فناوری ارز دیجیتال علاوه بر اینکه یک ابزار پرداخت مدرن و کافی است، امکان اجرای راه حل های مالی غیرمتمرکز مختلف را فراهم می کند. پلتفرم مدرن DeFi امکان بانکداری غیرمتمرکز را فراهم می کند که شامل وام، استقراض و بازده دارایی های دیجیتال است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.