نماینده کنگره ایالات متحده اهمیت حریم خصوصی کیف پول رمزنگاری را بیان کرد

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

سینتیا لومیس و وارن دیویدسون طی مصاحبه ای در بیت کوین 2021 در میامی درباره اهمیت و حریم شخصی بیت کوین صحبت کردند.

در اطلاعیه عصر جمعه ، شبکه اجرای جرایم مالی خزانه داری ، یا FinCEN ، قوانین پیشنهادی مبنی بر نیاز به مبادلات رمزنگاری شده ثبت شده را برای تأیید “هویت مشتریان خود” ، در صورتی که طرف مقابل از کیف پول غیرمستقیم یا پوشش دیگری استفاده می کند و معامله بیش از 3000 دلار است ، اعلام کرد
” قانون در حال حاضر فقط یک پیشنهاد است. خزانه داری به ذینفعان 15 روز فرصت داده است تا با نظرات خود پاسخ دهند. شایعات قوانین پیشنهادی از یک ماه گذشته منتشر شده است. با ورود وزیر خزانه داری استیون منوچین هنگام ورود دولت جدید از درب منازل ، آنها به عنوان یک شلیک جدا کننده به رمزنگاری در نظر گرفته شده اند.
در مورد اعلامیه ، وی گفت: “این قانون نگرانی های اساسی امنیت ملی در بازار CVC را برطرف می کند و هدف آن بستن شکاف هایی است که بازیگران بدخیم می خواهند از آن در رژیم ثبت و گزارش گیری استفاده کنند.”

تعدادی از قانون گذاران برجسته در حال حاضر در مخالفت با قانون پیشنهادی ظاهر شده اند ، که به نظر بسیاری از آنها حمله به ماهیت معاملات نظیر همتا است.
با این وجود ، در صورت نبود یک قانون رسمی ، خزانه داری از قدرت قانونگذاری قابل توجهی در این زمینه برخوردار است.
همانطور که گفته شد ، پیشنهاد فعلی آن چنان رادیکالی نیست که برخی از آن می ترسیدند.
در عوض ، برای نگهداری گزارش در مورد معاملات – آستانه 3000 دلار قانون سفر – برای اشخاص ثبت شده که با کیف پول های خود میزبان تعامل دارند ، الزامات موجود را اعمال می کند.
در میان نهادهای ثبت شده ، این آستانه در عوض 10،000 دلار است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.