نمودار XRP پس از افزایش 54 درصدی قیمت در یک هفته ، هشدار فروش می دهد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

قیمت XRP تقریباً به بالاترین سطح سه ماهه خود رسید. با این وجود ، افزایش قیمت شدید آن باعث ایجاد خطرات بیش از افزایش ارزش دارد. بنابراین احتمال بازگشت قریب الوقوع قیمت را افزایش داد

. به طور دقیق ، قیمت ریپل 11.78 درصد افزایش یافت و برای اولین بار از 22 مه به 1.20 دلار رسید. سود این جفت ارز به عنوان بخشی از روند صعودی غالب ظاهر شد که از 20 جولای شروع شد و قیمت آن 0.154 دلار بود. به طور کلی این هفته ، نرخ XRP/USD حدود 54 درصد افزایش یافت.

آخرین حرکت های صعودی در بازار ریپل دو شاخص کلاسیک را برای پیش بینی اصلاح قریب الوقوع قیمت واداشت. اولین شاخص ، شاخص قدرت نسبی (RSI) است. این مقدار تغییرات قیمت را برای ارزیابی شرایط خرید و فروش بیش از حد نشان می دهد. به طور مفصل ، RSI بین صفر تا 100 در نوسان است ،بالای 70 نشان می دهد خرید بیش از حد است و زیر 30 نشان دهنده شرایط بیش از حد فروش است.

اگر RSI دارایی بالاتر از 70 باقی بماند ، معمولاً معامله گران را وادار می کند تا آن را با قیمت بالاتری بفروشند تا حداکثر سود موجود را بدست آورند. مثلا، اگر RSI به زیر 30 برسد ، این فرصت را برای معامله گران ایجاد می کند تا دارایی را با نرخ به ظاهر پایین تری خریداری کنند. RSI روزانه XRP/USD هشدارهایی مبنی بر ارزش گذاری بیش از حد پس از تجزیه و تحلیل آن از مرز 70 نشان داد. در نتیجه ، این جفت ارز فروشی متوسط را در نزدیکی بالاترین سطح 1.20 دلار خود تجربه کرد و در سپس به 1.14 دلار کاهش یافت.

شاخص دوم باندهای Bollinger است. آنها پاکت هایی هستند که در سطح انحراف استاندارد بالا و پایین میانگین متحرک ساده قیمت ترسیم شده اند. آنها تمایل دارند که نوسانات دارایی را بر اساس فاصله بین نوار بالا و پایین اندازه گیری کنند. هنگامی که قیمت از باند خارج می شود ، تمایل دارد بلافاصله به داخل نوار حرکت کند.

آخرین حرکت ناپایدار XRP/USD باعث افزایش نرخهای آن در خارج از مقاومت باند بالا شد و نشانگر افزایش ارزش بود. در نتیجه ، احتمال اصلاح مجدد آن در زیر سطح نوار بالا زیاد به نظر می رسد ، که ممکن است بعداً با یک حرکت گسترده به سمت میانگین متحرک ساده 20 روزه (موج نارنجی)نزدیک به 0.80 دلار ادامه یابد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.