نهنگ‌های بیت‌کوین در طول افت بازار 3.3 میلیارد دلار سکه جمع اوری کردند

neda
9 ماه قبل
بیت کوین

به گفته Santiment، اصلاح 20 درصدی بازار ارز دیجیتال باعث شد اکثریت بازار متحمل ضررهای عمده شوند، اما در حالی که برخی از معامله گران کوچکتر از ضررهای مالی خود رنج می برند، برخی دیگر از این فرصت برای خرید بیت کوین و سایر دارایی ها با تخفیف استفاده کردند. بر اساس شاخص‌های احساسات اجتماعی مانند شاخص ترس و طمع، بازگشت به بالای 50000 دلار، حرکتی غیرمنتظره از سوی اکثر دارندگان بود، اما معامله‌گران و سرمایه‌گذاران بزرگ با موفقیت قدرت خرید کافی برای قرار دادن بیت‌کوین را بالاتر از منطقه حمایت قوی فراهم کردند. با توجه به این اندیکاتور، دامپ بزرگ سکه در آخر هفته رخ داد، زمانی که فروش در بازار به تازگی آغاز شده بود و دوره انباشت محلی جدید با کاهش قیمت به زیر 45000 دلار ظاهر شد که باعث بهبود سریع به 49000 دلار شد. یکی دیگر از نکات سودآوری بین پایان اکتبر و اوایل نوامبر مشاهده شد، زمانی که قیمت بیت کوین در محدوده معامله می شد و از طریق صعودهای ناموفق متعددی روبرو شد.

پس از پایان دوره توزیع در ابتدای نوامبر، معامله گران دارایی های خود را بیشتر کاهش دادند و بیت کوین تقریباً 15 درصد از ارزش خود را در کمتر از دو هفته از دست داد. پس از آن که نهنگ های خرده فروشی قبل از آخر هفته حدود 100000 سکه را رها کردند، این فروش تشدید شد. زمانی که دارایی های کیف پول هایی که از 100 تا 10000 بیت کوین دارند، دارایی های آنها را پس گرفتند، بازار با بهبودی مواجه شد و تقریباً به طور کامل آنها را به سطح قبل از دامپ بازگرداند. علاوه بر اینکه نهنگ‌ها نظر خود را در مورد حرکت‌های آینده بیت‌کوین تغییر می‌دهند، احساسات و شاخص‌های بازار نشان می‌دهند که بیت‌کوین در منطقه «اشباع فروش» معامله می‌شود، که نشان می‌دهد قبل از انجام هر حرکت مهم تری، دارایی‌ها باید خنک شوند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.