نهنگ های شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰۰ میلیون دلار شیبا فروختند

neda
1 سال قبل
دسته‌بندی نشده

بزرگترین آدرس در شبکه اتریوم با موفقیت از سومین اصلاح قوی در بازار ارزهای دیجیتال در سال 2021 جان سالم به در برد بدون اینکه اکثر سرمایه های خود را حذف کند، اما طبق سرویس ردیابی WhaleStats، برخی از آدرس های بزرگ تصمیم گرفتند با حذف 400 میلیون دلار شیبای خود را بفروشند.

به احتمال زیاد چرخه نزولی در بازار فعلی و عملکرد بازار شیبا به دنبال یک فروش قوی بود. طبق گزارش TradingView، شیبا اینو از زمان رسیدن به ATH قبلی ارزش خود را از دست داده است. شیبا از زمان ثبت بالاترین ارزش خود در بازار، 62 درصد کاهش یافته است. در حالی که توکن تلاش کرده است تا چرخه رشد جدیدی را آغاز کند، به دلیل عدم وجود قدرت خرید از سوی معامله گران خرده فروشی، که در مرحله میانی به افزایش قیمت ها دامن می زنند، موفق به انجام این کار نشد.

بر اساس شاخص حجم معاملات، معامله گران خرده فروشی شیبا را کنار گذاشته و به ارزهای دیجیتال دیگر روی می آورند. بر اساس آمار WhaleStats، نهنگ ها مسئول اکثر قدرت خرید در بازار هستند. از زمان ATH شیبا اینو، نهنگ ها به طور مداوم پس از هر فرو رفتن عمده دارایی را خریداری کرده اند. با تشدید روند نزولی در بازار ارزهای دیجیتال، نهنگ‌ها تمایل دارند دارایی‌های خود را به سمت استیبل کوین‌ها یا کپ‌های بزرگی که در معرض نوسانات شدید قرار دارند، تغییر دهند، که در مورد آلت‌کوین‌های کوچک‌تر صدق نمی‌کند. اما در عین حال، شیبا قبلا یکی از قوی ترین عملکردهای بازار را داشت.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.