نهنگ های XRP در سه ماه گذشته 190 میلیون سکه جمع آوری کردند

neda
1 سال قبل
ریپل

با اصلاح جهانی در بازار ارزهای دیجیتال، بسیاری از شبکه‌ها اصلاحات شدیدی را در بازار انجام دادند. اما در حالی که برخی از معامله گران ضرر کردند و به حرکت خود ادامه دادند، نهنگ ها به طور فعال در حال جمع آوری و افزایش موقعیت خود با تخفیف هستند.

با توجه به نمودار دارایی‌ها در آدرس‌هایی با بیش از 1 میلیون سکه XRP، نهنگ‌ها بیش از 6 درصد به دارایی‌های قبلی خود اضافه کرده‌اند و در حال حاضر روی 3.3 میلیارد XRP قرار دارند که تقریباً 2.6 میلیارد دلار ارزش دارد. روند انباشت قوی XRP در دسامبر سال گذشته آغاز شد و تنها 5.6٪ از آدرس ها در ردیف نهنگ باقی مانده بودند. اوج محلی برای درصد کیف پول های بزرگ در ماه ژوئیه قبل از اینکه نهنگ ها 0.5 درصد از دارایی های خود را توزیع کنند به دست آمد. روند انباشت جدید در سپتامبر آغاز شد، زمانی که تعداد کیف پول هایی که از 1 تا 10 میلیون سکه در شبکه نگهداری می شدند به 5.8٪ رسید.

در حال حاضر، نهنگ ها دارای 6.1 درصد از کل کیف پول های شبکه هستند. با توجه به تاریخچه قیمت، XRP تمایل به داشتن همبستگی معکوس با اندیکاتور دارد، به این معنی که درصد نهنگ ها در شبکه هر زمان که قیمت به طور مداوم یا آنی کاهش یابد، افزایش می یابد.

طبق آخرین داده‌های بازار، XRP به طور مداوم در ماه گذشته ارزش خود را از دست داده است و حتی پس از آزمایش کف محلی 0.62 دلار به 54 درصد زیان رسیده است که پایین‌ترین نقطه برای دارایی از ماه جولای است. در زمان انتشار، XRP با 0.82 دلار معامله می شود و رشد روزانه 0.4٪ را نشان می دهد. در اوایل این هفته، پس از افزایش نرخ 23 درصدی که در 6 دسامبر آغاز شد، دارایی دوباره ردیابی شد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.