نوسانات بیت کوین در 40،000 دلار به دلیل عدم تأخیر در بازگشت

sarah
1 سال قبل
بیت کوین

بیت کوین برای اولین بار در این هفته بیش از 40،000 دلار صعود کرد ، قبل از اینکه از بالاترین حد خود بگذرد ، زیرا نوسانات اخیر در بازار ارزهای رمزنگاری نشانه های کمی از کاهش قیمت را نشان داد.

بیت کوین با جهش 6.5٪ به 40904 دلار رسید ، قبل از اینکه در ساعت 11:45 صبح به وقت شرقی دوباره به 38797 دلار برسد.
سکه های کوچکتر ، که تمایل به افزایش و سقوط با بیشترین ارز رمزنگاری شده دارند ، با اتر صعود بیش از 7.5٪ به بالاتر از 2،915 دلار در اوایل روز ، با افزایش ارزش روبرو شدند.
با این وجود ، بیت کوین در این ماه 30٪ کاهش یافته است و بیش از 37٪ از رکورد بالای 65،000 دلار در آوریل را از دست داده است.
این در حالی است که امسال بیش از 40٪ سود کسب کرده است.
ادوارد مویا ، تحلیلگر ارشد بازار در OANDA ، گفت: “نوسانات بازار ارزهای رمزنگاری به این زودی از بین نمی رود.”
وی افزود: “در حال حاضر عواقب سقوط رمزنگاری باعث شده است كه همه كمي عمیق تر كنند تا بفهمند ، آیا ESG و نگرانی های نظارتی در كوتاه مدت خطر عمده ای دارند؟”
آخرین رکود بیت کوین در میان نگرانی ها در مورد تأثیرات زیست محیطی تولید بیت کوین رخ داده است ، یک فرآیند انرژی زا معروف به استخراج ، و چین در حال مقابله با بخش های در حال ظهور است. هفته گذشته بیت کوین در معاملات بسیار ناپایدار 30.066 دلار پایین ترین سطح خود را ثبت کرد که ضعیف ترین آن از ژانویه است.
لری فینک ، مدیر اجرایی BlackRock (NYSE: BLK) روز چهارشنبه گفت بزرگترین مدیر دارایی جهان در حال مطالعه ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین است تا تعیین کند آیا کلاس دارایی می تواند مزایای ضد سیکل را ارائه دهد.
در حال حاضر ، تعیین اینکه ارزهای رمزپایه “فقط یک ابزار تجارت سوداگرانه” است یا نه خیلی زود است که فینک در جلسه سالانه این شرکت ابراز کرد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.