نویسنده کتاب “پدر فقیر، پدر پولدار ” گفت که بیت کوین آینده روشنی دارد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

روبرت کیوساکی ، نویسنده پدر پولدار ، پدر فقیر ، اخیراً گفته است که بیت کوین پس از پیش بینی سقوط گسترده بازار سهام که می تواند بازار ارزهای دیجیتال را نیز تحت تاثیر قرار دهد ، آینده بسیار درخشانی در پیش دارد. او فاش کرد که منتظر پاییز بعدی در بازار رمزنگاری است تا بتواند بیت کوین بیشتری بدست آورد.

نویسنده و سرمایه گذار محبوب اخیراً فاش کرد که آینده بیت کوین بسیار درخشان است.

او در توییت خود نوشت: “هورا !! صعود بیت کوین به بالای 60 هزار دلار آینده بسیار روشن جشن بگیرید اما محتاط باشید. من قبل از سرمایه گذاری بیشتر منتظر عقب نشینی هستم. ”

مدتی است که سرمایه گذار معروف از بیت کوین حمایت می کند و آن را به سرمایه گذاران توصیه می کند. علاوه بر این ، لازم به ذکر است که او پیش بینی کرده است که سقوط بزرگ بازار سهام در ماه اکتبر رخ دهد و گفت که طلا ، نقره و بیت کوین نیز ممکن است سقوط کنند. همچنین ، در ماه جولای ، او پیش بینی کرد: “بزرگترین حباب در تاریخ جهان رخ میدهد.بزرگترین تصادف در تاریخ جهان در راه است. ” در کنار این ، ما باید بر این واقعیت تأکید کنیم که وی بیت کوین را به عنوان یک سرمایه گذاری با بیشترین وجه مثبت می دانست و خاطرنشان کرد: “با کاهش ارزش دلار ، بیت کوین و نقره بهترین سرمایه گذاری هستند.” در ماه اوت ، او به سرمایه گذاران توصیه کرد که طلا ، نقره و بیت کوین را خریداری کنند ، و توییت کرد که آمریکا در حال ورشکستگی است.

رابرت کیوساکی دلیل سرمایه گذاری خود در بیت کوین را ذکر کرد و در توییتی نوشت: “من بیت کوین را دوست دارم زیرا به فدرال رزرو ، خزانه داری و وال استریت اعتماد ندارم.”

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.