نگاهی به وضعیت بازار هفته گذشته

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

جهش کوتاه قیمت در دو روز گذشته محدود بود زیرا بیت کوین در نهایت به زیر 48000 دلار سقوط کرد، اگرچه نمودارها نشان می دهند که عقب نشینی ها می تواند در حدود سطح حمایت 46000 دلار یا سطحی که خریداران تمایل به خرید یا ورود به سهام دارند تثبیت شود.

بیت کوین در هفته گذشته در مقایسه با کاهش 1 درصدی اتر،افزایش 5 درصدی توکن سولانا و افزایش 38 درصدی در توکن آوالانچ در مدت مشابه تقریبا ثابت بوده است. پراکندگی گسترده در بازده کریپتو در این هفته نشان می دهد که اشتهای سرمایه گذاران برای ریسک همچنان قوی است. به طور معمول، زمانی که آلت کوین ها شروع به عملکرد بهتر از بیت کوین کنند، کل بازار کریپتو شروع به افزایش می کند.

در حال حاضر، چندین خطر باقی مانده است که می تواند بر قیمت کریپتو تاثیر بگذارد. به عنوان مثال، شورای نظارت بر ثبات مالی ایالات متحده گزارشی را در روز جمعه منتشر کرد و به کنگره در مورد خطرات استیبل کوین و تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) هشدار داد. در همین حال، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تصمیم خود را در مورد وجوه قابل معامله در بورس بیت کوین Grayscale و Bitwise Spot (ETF) به تعویق انداخت، که این امر نیز به خلق و خوی نامطلوب در بازارهای کریپتو در روز جمعه کمک کرد.

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.