هاوایی امسال بیشترین افزایش تقاضا برای رمزنگاری در خارج از ایالات متحده را داشته است

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

در این گزارش آمده است: “در حال حاضر حدود 6 درصد از جمعیت ایالات متحده از رمزنگاری استفاده می كنند یا روند رو به رشد دارند.”

گزارش جدید MiQ Digital نشان می دهد که تقاضای ارز رمزنگاری شده در ایالات هاوایی و کالیفرنیای ایالات متحده در سال 2021 بیشترین افزایش را داشته است.
براساس داده های جمع آوری شده از Google Trends در مقایسه میانگین بهره از سال 2020 تا 2021 ، MiQ Digital گزارش داد که هاوایی بیش از 687٪ افزایش تقاضا برای ارزهای رمزپایه را نسبت به سال 2020 دیده است ، حتی بیشتر از نایب قهرمان ایالت کالیفرنیا با 655٪.
با این حال ، به احتمال زیاد کاربران در کالیفرنیا مشاغلی را پیدا می کنند که تمایل به پرداخت رمزگذاری دارند ، در حال حاضر 440 نفر در مقایسه با 180 مورد در فلوریدا – محل کنفرانس بیت کوین 2021 ، این کار را انجام می دهند. در این گزارش آمده است: “ارز رمزنگاری شده ممکن است هنوز بخشی از اقتصاد جریان اصلی نباشد ، اما تقاضا در برخی از ایالت ها بسیار زیاد است ، مقامات مالی ایالات متحده به دنبال راه هایی برای تنظیم بازار هستند”.
“اکنون حدود 6٪ از جمعیت ایالات متحده از رمزنگاری استفاده می کنند یا روند رو به رشد دارند.”
این گزارش افزود که دوج کوین (DOGE) بیشترین افزایش قیمت را داشته است ، از دسامبر سال 2020 با جهش 6،900 درصدی.
با این حال ، داده ها حاکی از آن است که تقاضای بیت کوین (BTC) بیشترین افزایش را در ایالات متحده در هاوایی و نوادا داشته است ، با 51 درصد کاهش چشمگیر افزایش قیمت در مدت مشابه. در زمان انتشار ، قیمت DOGE و BTC به ترتیب 0.31 دلار و 37816 دلار است. مشاغل و سرمایه گذاران خرده فروشی رمزنگاری احتمالاً برای چارچوب های نظارتی به کشورهای مختلف کشیده شده اند.
از آنجا که دولت ایالات متحده تا حد زیادی موضوع تنظیم رمزنگاری را به ایالت های منفرد واگذار كرده است – قانون اساسی ایالات متحده این تمایز را بین قانون فدرال و ایالت مجاز می داند – ایالتی مانند تگزاس با مقررات كمتری در مورد شبكه برق خود ، برای معدنچیان رمزنگاری جذاب تر به نظر می رسد. وایومینگ با کارهای انجام شده توسط سناتور طرفدار رمزنگاری سینتیا لومیس و کیتلین لانگ ، مدیرعامل بانک دیجیتال Avanti Bank & Trust ظاهراً شرکت های بلاکچین را جذب کرده است.

با این حال ، قانون گذاران در هاوایی همچنین در تلاشند تا این ایالت را به عنوان یک پناهگاه امن نظارتی برای بازرگانان و مشاغل رمزنگاری ایجاد کنند. در اوایل سال گذشته ، دولت در حال بررسی لایحه ای بود که شامل پشتیبانی از بانک ها برای نگهداری دارایی های دیجیتال بود.
مارس گذشته ، هاوایی همچنین جعبه شنی با ارز دیجیتال را ایجاد کرد که هدف آن جذب مشاغل رمزنگاری شده به این ایالت است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.