همراه با کاهش اتریوم به 3.8 هزار دلار ، ۱۲.۵ میلیون دلار قرارداد آتی لیکویید شد

neda
1 سال قبل
اتریوم

داده‌های ابزار تحلیلی Coinglass نشان می‌دهد که اتر در ساعات اولیه در روز دوشنبه، حتی در حالی که بازار گسترده‌تر اندکی کاهش یافته بود، یک جلسه نوسان داشت. پس از تعطیلات آخر هفته و کاهش جزئی ارزهای دیجیتال برتر در روز دوشنبه، قیمت‌ها تقریباً 100 دلار کاهش یافت و به 3840 دلار رسید که افت 3 درصدی در 24 ساعت بود. با این حال، حرکات نسبتاً کوچک قیمت باعث شد تا معامله گران ضربه بزرگی را وارد کنند. 12.69 میلیون دلار اوراق آتی اتر تنها در صبح روز دوشنبه منحل شد که تقریباً دو برابر رقم 6 میلیون دلاری نقدینگی بیت کوین است.

تجزیه و تحلیل های Coinglass نشان داد که 11.89 میلیون دلار نقدینگی از معامله گران بلندمدت یا کسانی که از صرافی ها برای شرط بندی روی قیمت های اتر بالاتر وام گرفته اند، نشات گرفته است. انحلال زمانی اتفاق می‌افتد که یک صرافی به دلیل از دست دادن جزئی یا کلی حاشیه اولیه معامله‌گر، موقعیت اهرمی معامله‌گر را به‌عنوان مکانیزم ایمنی به زور می‌بندد. اینها عمدتاً در معاملات آتی اتفاق می‌افتند، که فقط قیمت دارایی‌ها را ردیابی می‌کند، برخلاف معاملات نقطه‌ای که معامله‌گران مالک دارایی‌های واقعی هستند.

از سوی دیگر، قیمت XRP در ساعات اولیه امروز 10 درصد از 0.82 دلار به 0.91 دلار جهش کرد. معامله گران در آن سطوح سود کردند و قیمت ها سپس به 0.87 دلار کاهش یافت. این نوسان باعث شد که نقدینگی ها به 2 میلیون دلار برسد. هیچ به‌روزرسانی اساسی فوری برای XRP در یکشنبه شب یا صبح دوشنبه منتشر نشد که بتواند به این حرکت کمک کند.

صبح دوشنبه به طور کلی 40 میلیون دلار نقدینگی داشت که باعث بیش از 152 میلیون دلار انحلال در 24 ساعت گذشته شد. بازارهای کریپتو در ساعات اولیه صبح پس از گزارش‌هایی مبنی بر نکول اوراق قرضه و تضعیف خصوصی‌سازی املاک و مستغلات در چین، افت کردند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.