همكار وارن بافت گفت: توسعه بیت کوین “نفرت انگیز” است

sarah
1 سال قبل
بیت کوین

به سختی می توان هفته ای را پشت سر گذاشت که منتقد بیت کوین اسم این ارز رمزپایه را به زبان نیاورد. هفته گذشته این نسیم طالب ، نویسنده “سیاه قو” بود که ادعا کرد بیت کوین برای هر چیزی پاسخگو نیست.
این بار در مورد چارلی مونگر ، نایب رئیس مجمع وارن بافت Berkshire Hathaway (NYSE: BRKa) اظهار بی احترامی نسبت به بیت کوین کرده است. این سرمایه گذار میلیاردر گفت:

من از موفقیت بیت کوین متنفر هستم و از ارزی که برای آدم ربایان و زورگیرها و غیره بسیار مفید باشد استقبال نمی کنم.

مونگر در جلسه سالانه سهامداران Berkshire Hathaway دیدگاههای خود را بیان كرد كه روز شنبه به صورت زنده پخش شد. اگرچه وارن سعی داشت از سوالات مربوط به رمزنگاری جلوگیری کند ، اما به نظر می رسد مونگر مدت زیادی در انتظار انتقاد از بیت کوین بود. او ادامه داد:

البته من از موفقیت بیت کوین متنفر هستم و از ارزی که برای آدم ربایان و زورگیرها و غیره بسیار مفید باشد استقبال نمی کنم. و همچنین من دوست ندارم فقط چند میلیارد و میلیارد و میلیارد دلار اضافی را برای کسی که فقط از هوای بی نظیر یک محصول جدید مالی اختراع کرده است ، جابجا کنم […] کل این پیشرفت ناپسند و مغایر با تمدن است.

مونگر منتقد شناخته شده بیت کوین است. در ماه فوریه ، این منتقد 97 ساله گفت که ارزهای رمزپایه “بسیار بی ثبات هستند و نمی توانند به عنوان وسیله مبادله ای عمل کنند.”

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.