همکاری ایالات متحده با اسرائیل برای مقابله با حملات فزاینده باج افزار مربوط به ارز دیجیتال

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

از آنجایی که صنعت ارز دیجیتال به رشد خود ادامه می دهد و تقریباً به جریان اصلی نزدیک می شود، افرادی که از آن در انجام حملات باج افزار استفاده می کنند نیز رشد می کنند.

در تلاش برای مقابله با این فعالیت جنایتکارانه، ایالات متحده آمریکا (ایالات متحده آمریکا) وارد شراکت با دولت اسرائیل شده است. بر اساس گزارش اخیر، وزارت خزانه داری ایالات متحده برای مقابله با این حملات باج افزار، با وزارت دارایی اسرائیل همکاری خواهد کرد. هر دو طرف پس از دیدار معاون وزیر خزانه داری آمریکا والی آدیمو با وزیر دارایی اسرائیل آویگدور لیبرمن و مدیر کل اداره ملی سایبری ییگال اونا در اسرائیل به این توافق دست یافتند. آدیمو در مورد اهمیت همکاری دوجانبه در مقابله با حملات بی پایان باج افزار صحبت کرد. از آنجایی که اقتصاد جهانی رو به بهبود است و باج افزارها و سایر تهدیدات مالی غیرقانونی چالش بزرگی برای اسرائیل و ایالات متحده ایجاد می کند، افزایش تبادل اطلاعات، کار مشترک و همکاری در زمینه سیاست، مقررات و اجرا برای اهداف اقتصادی و امنیت ملی ما حیاتی است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.