طبق وب سایت این بنیاد، دوج کوین یک پروژه منبع "/>

همکاری بنیاد دوج کوین و خالق اتریوم، ویتالیک بوترین برای ایجاد یک پروژه جدید

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بنیاد دوج کوین و بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین، از ایجاد یک پیشنهاد منحصربه‌فرد خبر داده‌اند که PoS “Community Staking” را برای کسی که مایل به مشارکت است به ارمغان می‌آورد.

طبق وب سایت این بنیاد، دوج کوین یک پروژه منبع باز جامعه محور است که توسط افراد و مشارکت کنندگان بسیاری که هر روز اکوسیستم دوج را می سازند، هدایت می شود. همانطور که مقاله اشاره می کند، راه دوج کوین توسط پروژه های بسیاری که جامعه دائماً در حال شکل دادن است، هموار می شود. جامعه پروژه نیز مشتاقانه منتظر ادامه پروژه در مسیر غیرمتمرکز است. پروژه GigaWallet ارائه شده در نقشه راه برای ارائه یک راه حل API استفاده خواهد شد که امکان افزودن تراکنش های دوج‌کوین به پلتفرم و پیاده سازی شبکه سکه را به عنوان ارائه دهنده پرداخت فراهم می کند. GigaWallet دو سطح API را ارائه می دهد. لایه اول برای پردازش و اعتبارسنجی تراکنش‌های سنتی دوج کوین و لایه دوم برای ادغام اپلیکیشن Dogecoin Keyring و SDK (کیت توسعه نرم‌افزار) استفاده می‌شود. کاربران مالکیت کلیدها را بدون از دست دادن توانایی تراکنش دوج حفظ خواهند کرد. پس از انتشار و اجرای کامل GigaWallet، این بنیاد قادر خواهد بود بر توسعه سهام جامعه تمرکز کند. مشارکت در جامعه یک پیشنهاد منحصر به فرد است که طبق این مقاله به همه اجازه می دهد تا در توزیع جوایز برای اجرای شبکه شرکت کنند. با حمایت جامعه، این شبکه به رشد خود ادامه می‌دهد و دوج کوین را به شبکه‌ای مطمئن‌تر تبدیل می‌کند که برای ایجاد موارد استفاده اضافی که در بلندمدت به نفع دارایی عمل می‌کنند، مناسب‌تر خواهد بود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.