همکاری تیم شیبا فلوکی با باشگاه اف سی اسپارتاک مسکو

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

تیم شیبا فلوکی امروز اعلام کرد که با اف سی اسپارتاک مسکو، یکی از مشهورترین باشگاه های فوتبال حرفه ای در روسیه، همکاری خواهد کرد. به گفته این شرکت، تمرکز اصلی آخرین همکاری افزایش آگاهی از برند فلوکی است. جزئیات مشارکت به اشتراک گذاشته شده توسط این شرکت نشان می دهد که لوگوی فلوکی روی پیراهن اسپارتاک قرار خواهد گرفت. علاوه بر این، فلوکی بر روی تابلوهای تبلیغاتی LED در استادیوم قرار خواهد گرفت.

پس از شروع همکاری دارایی دیجیتالی افزایش چشمگیری خواهد داشت. فلوکی قبلاً چندین شراکت با برخی از باشگاه های فوتبال پیشرو در اروپا برقرار کرده است.

تیم اعلام کرد : جهان به سرعت در حال تغییر است و اسپارتاک همگام با زمان است. این تحول به ما کمک می کند تا راه های جدیدی را برای همکاری و مشارکت باز کنیم. ما تصمیم گرفتیم با یک پلتفرم نوآورانه که بسیاری از برندهای ورزشی به آن اعتماد دارند، همکاری کنیم. سرمایه گذاری یک فرآیند جدی و تحلیلی است که ریسک و شجاعت را در بر می گیرد. دیمیتری زلنوف، رئیس سرویس مطبوعاتی اسپارتاک، در این باره اظهار داشت: همین را می توان در مورد فوتبالی که تیم ما برای بازی کردن آن تلاش می کند، گفت.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.