همکاری ۱.۱ میلیون دلاری زیلیکا با یک پلتفرم موسیقی

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بلاک چین عمومی زیلیکا به عنوان بخشی از قرارداد مشارکتی به ارزش 1.1 میلیون دلار به پلتفرم موسیقی NFT TokenTraxx پیوست. هدف از این مشارکت، نوسازی صنعت موسیقی از طریق عادلانه‌تر کردن و سودآورتر کردن آن خواهد بود. پلتفرمی که قصد دارد تا سال 2022 از نظر کربن خنثی شود، مشتاق است تا با کمک یک شبکه قدرتمند بلاک چین و فناوری جدید NFT که به عنوان پلی بین فناوری دنیای واقعی و بلاک چین استفاده می شود، خود را در صنعت موسیقی قرار دهد.

مشارکت زیلیکا با TokenTraxx اولین بازی آن در صنعت NFT نیست. این پروتکل به پلتفرم‌هایی مانند Mintable، Unicutes و DeMons و سایر راه‌حل‌های مبتنی بر فناوری NFT قدرت می‌دهد. با توکن‌سازی فرآیند ایجاد موسیقی، زیلیکا فرصت‌های بیشتری را برای هنرمندان برای دریافت حق امتیاز، مالکیت حقوق و سایر عناصر موجود در پلتفرم‌هایی مانند Spotify و Apple Music ایجاد می‌کند. همه عملکردها را می توان از طریق فناوری دفتر کل توزیع شده یا به سادگی بر روی بلاک چین اجرا کرد.

پس از همکاری با زیلیکا، پلتفرم NFT موسیقی فوراً به یک پروتکل امن و مقیاس‌پذیر دسترسی پیدا می‌کند که با هزینه‌های کم و هزینه‌های گاز معتدل استفاده می‌شود. شبکه زیلیکا قادر است هزاران تراکنش را در هر ثانیه بدون مشکلاتی مانند تراکم شبکه یا هزینه های گاز بسیار بالا پردازش کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.