همکاری Alchemy pay با TRON ا برای پرداخت و سرمایه گذاری TRX

neda
1 سال قبل
ترون

بنیاد ترون (TRX)، بزرگترین سیستم عامل برنامه کاربردی غیرمتمرکز بلاک چین، و ارائه‌دهنده راه‌حل‌های پرداخت هیبریدی کریپتو-فیات، Alchemy Pay (ACH)، همکاری مشترکی را اعلام کرده‌اند. Alchemy Pay توکن TRX را در دروازه جهانی کریپتو فیات خود ادغام خواهد کرد.

این مشارکت مستلزم حمایت Alchemy Pay توسط بنیاد ترون در ارائه منابع فنی، تبلیغات بین جوامع، و سایر طرح‌های توسعه زیست‌محیطی است که تلاش‌های مشترک بین Alchemy و اکوسیستم TRON را تقویت می‌کند.

این مشارکت در پشت معامله آزمایشی موفقیت آمیز توکن های TRX از طریق Bit.Store، یک پلتفرم سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال که توسط Alchemy Pay پشتیبانی می شود، انجام می شود. Bit.Store یک پلتفرم تجارت رمزنگاری بصری است که در بین سرمایه گذاران جدید کریپتو با 500000 کاربر در سراسر استرالیا، کانادا، هنگ کنگ، اندونزی و بریتانیا محبوبیت دارد.

این پلتفرم از ریل‌های پرداخت فیات Alchemy Pay استفاده می‌کند تا سرمایه‌گذاری مستقیم فیات به کریپتو، از جمله Visa، Mastercard، PayPal، و کانال‌های پرداخت محلی مانند کیف‌پول‌های موبایل OVO و Dana و نقل و انتقالات بانکی برون مرزی را امکان‌پذیر کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.