همکاری Tron با Sony Interactive Entertainment برای افزایش تجربه بازی در بلاک چین

neda
1 سال قبل
ترون

بیانیه مطبوعاتی سان فرانسیسکو-15 اکتبر 2021-TRON ، یکی از بزرگترین سیستم عامل های مبتنی بر بلاک چین در جهان ، امروز از همکاری آینده خود با Sony Interactive Entertainment خبر می دهد. Tron بلاک چین و تخصص خود را در اختیار این شرکت بازی سازی قرار می دهد تا بتواند خریدهای درون بازی ، تجارت اقلام درون بازی و تسهیل پرداخت های سریع و فرامرزی را در زیرساخت Tron انجام دهد.

سونی در زمینه فناوری بلاک چین پیشرو بوده است ، از سال 2016 شروع به آزمایش این فناوری کرد و توسعه بیشتر سیستم مبتنی بر بلاک چین را برای مدیریت حقوق دیجیتال در سال 2018 آغاز کرد. Blockchain تخریب یا جعل داده ها را دشوار می کند و برای مدیریت داده ها و حقوق مناسب است. با این حال ، این فناوری دارای پتانسیل عظیمی برای صنعت بازی است ، همانطور که در رشد سریع بازی های بلاک چین و مدل های تجاری بازی برای کسب درآمد نشان داده شده است.

بزرگترین چالش هنگام ایجاد شرکت های بازی مبتنی بر بلاک چین ، مشکلات مقیاس پذیری و هزینه های بالای تراکنش است. بنابراین ، تیم سونی تصمیم گرفت تا آزمایش بلاک چین Tron را برای بهبود بالقوه تجربه کاربر آغاز کند. جیم رایان ، رئیس و مدیرعامل SIE تاکید کرد: “هنگام ساختن یک بازی ، تجربه بازی در مرکز همه کارهایی است که انجام می دهیم. بنابراین ، ما می خواهیم تمام معاملات مربوط به ارزش را تا حد امکان بدون هزینه ای بدون فدا کردن مزایای بلاک چین ، روان کنیم. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم با بنیاد Tron همکاری کنیم تا از اکوسیستم بلاک چین آنها برای توسعه بیشتر بازی ها استفاده کنیم.

” Tron توسط کارآفرین جاستین سان راه اندازی شد تا صنعت رسانه موجود را به چالش بکشد. بلاک چین Tron که بر اساس یک مکانیزم اثبات شده سهام تأیید شده و در Solidity نوشته شده است ، معاملات سریع با هزینه کم را به توسعه دهندگان ارائه می دهد و از تراکنش های ثانیه اتریوم پیشی می گیرد. مأموریتی برای تسهیل راه های مقرون به صرفه برای به اشتراک گذاری محتوا ، Tron سرمایه گذاری زیادی را برای توسعه بازوی بازی خود در سال جاری آغاز کرده است که با راه اندازی استاندارد توکن NFT TRC-721 در مارس 2021 تسهیل شده است. مشاغل ، فعال کردن بازی روی بلاک چین تأثیر زیادی بر مالکیت اقلام درون بازی دارد.

جاستین سان ، مدیرعامل بنیاد Tron می گوید: “به محض اینکه موارد درون بازی را به NFT تبدیل کنید ، مالکیت واقعی و قابل اثبات بازی را در اختیار گیمرها قرار می دهید ، در حالی که در یک محیط بازی متمرکز ، این مالکیت از نظر فنی در هر صورت لغو می شود. نقطه. علاوه بر این ، داشتن اقلام به عنوان NFT این امکان را فراهم می کند که آنها را در بازی ها ، در بازارها و حتی خارج از بازی ، خرید و فروش کنید و از سرمایه بهتر استفاده کنید.

ما خوشحالیم که سونی از بلاک چین Tron برای بهره مندی از این ویژگی ها استفاده می کند. ” سونی از بلاک چین Tron برای تسهیل پرداخت های درون بازی استفاده می کند و اقلام بازی موجود را به زنجیره می آورد و در نظر دارد که برخی از این موارد را از طریق بازار جدید توسعه یافته و رسمی NFT مبتنی بر Tron که با همکاری DeFine ساخته شده است ، آغاز کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.