هولدرهای XRP از اپل شکایت کردند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

گروهی از دارندگان XRP که ادعا می کنند وجوه خود را به دلیل یک برنامه فیشینگ از دست داده اند‌و از اپل ، بزرگترین شرکت جهان ، شکایت کرده اند.

هادونا دیپ ، متخصص فناوری اطلاعات سایبری در 16 سپتامبر به نمایندگی از افراد مشابه در دادگاه منطقه ای فدرال در مریلند شکایت کرد. این اختلاف حقوقی حول یک کیف پول ارز رمزنگاری شده به نام Toast Plus می چرخد. 

دیپ ادعا می کند که غول فناوری که مقر آن در کوپرتینو است باید به دلیل مجوز دادن به برنامه مخرب در App Store و حذف آن مجازات شود.

 اپل مدتهاست که به فرایند دقیق بررسی برنامه خود افتخار می کند و که قرار است آن را از سیستم عامل اندروید متمایز کند. به دلیل بسته بودن اکوسیستم ، این شرکت کنترل کاملی بر قرار دادن برنامه ها در فروشگاه App “انحصاری” دارد. شاکی برنامه را در مارس 2020 در iPhone خود بارگیری کرد. او معتقد بود که این نسخه از Toast Wallet به دلیل آرم آن تقریباً یکسان است.

شاکی معتقد بود که Toast Plus نسخه ای از Toast Wallet ، یک کیف پول رمزنگاری شده معروف است ، زیرا نام ها مشابه هستند و لوگوی استفاده شده برای برنامه در App Store تقریباً یکسان است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.