هیات بورس و اوراق بهادار هند هشدار داد که مشاوران سرمایه گذاری مجاز به انجام فعالیت های ثبت نشده نیستند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

تنظیم کننده ها هشدار می دهد که مشاوران سرمایه گذاری از فعالیت های رمزنگاری در هند منع شده اند.

هیأت بورس و اوراق بهادار هند (SEBI) هشدار داده است که مشاوران سرمایه گذاری مجاز به انجام فعالیتهای ثبت نشده نیستند. این اخطار شامل فعالیت‌های رمزنگاری می‌شود، زیرا رمزارز در حال حاضر یک صنعت غیرقانونی در هند است.

هیئت مدیره اوراق بهادار و بورس هند (SEBI) ، تنظیم کننده اوراق بهادار و بازار کالاهای هندی ، روز پنجشنبه اطلاعیه ای در مورد “محصولات غیرقانونی” صادر کرد. SEBI توضیح داد: «به اطلاع SEBI رسیده است که برخی از مشاوران سرمایه‌گذاری ثبت‌شده [RIAs] با فراهم کردن بستری برای خرید/فروش/معامله با محصولات غیرقانونی از جمله طلای دیجیتال در فعالیت‌های غیرقانونی هستند.

تنظیم کننده هشدار داد که انجام چنین فعالیت های غیرقانونی از جمله معاملات (به عنوان مثال خدمات مشاوره، توزیع و اجرا/اجرا) در طلای دیجیتال توسط مشاوران سرمایه گذاری مطابق با مفاد بخش 12 (1) قانون SEBI 1992 نیست.

بدینوسیله به مشاوران سرمایه گذاری توصیه می شود که از انجام چنین فعالیت های غیرقانونی خودداری کنند. هرگونه معامله در فعالیت‌های غیرقانونی توسط مشاوران سرمایه‌گذاری ممکن است مستلزم اقداماتی باشد که طبق قانون SEBI، 1992 و مقررات تنظیم شده بر اساس آن مناسب تشخیص داده شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.