واتساپ پرداخت ارز دیجیتال را از طریق چت در ایالات متحده ممکن می سازد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

اپلیکیشن چت متا، واتس‌اپ، از طریق یک برنامه آزمایشی جدید که در ایالات متحده راه‌اندازی شده است، وارد یکپارچه‌سازی رمزارز شده است.

به گفته رئیس Novi، استفان کسریل و رئیس واتساپ، این برنامه در حال آزمایش یک ویژگی پرداخت ارز دیجیتال است که توسط کیف پول شرکت Novi و استیبل کوین Pax Dollars (USDP) پشتیبانی می شود. همانطور که کسریل از طریق حساب شخصی توییتر خود اعلام کرد، برنامه پرداخت آزمایشی کریپتو برای تعداد محدودی از افراد در ایالات متحده فعال شده است. این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد که مستقیماً از برنامه با Novi پول ارسال و دریافت کنند. این ویژگی از طریق چت کاربر قابل دسترسی خواهد بود و آنها می توانند مبلغ ارسالی را انتخاب کنند. بعداً، نام گیرنده و مبلغ دریافتی را از روی تصویر می‌بینند که Novi به افراد اجازه می‌دهد کارت‌های نقدی خود را متصل کنند.

رئیس Novi’s در مورد این اعلامیه اظهار نظر کرد: از زمانی که Novi پایلوت را تنها شش هفته پیش معرفی کردیم، توانستیم آزمایش کنیم و یاد بگیریم که کدام ویژگی‌ها و عملکردها برای افراد مهم‌تر است، و تلاش‌هایمان را روی بهتر کردن آن‌ها متمرکز کنیم.

همانطور که کسریل ادعا کرد، تیم پشتیبان Novi روی امن و فوری کردن این فرآیند بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای سرویس کار کرده است. از این نظر، آنها به اجرای آزمایشی این ویژگی در ایالات متحده در این مرحله اولیه ادامه خواهند داد، اما پس از دریافت بازخورد از کاربران، به دنبال گسترش آن خواهند بود. کسریل گفت: استفاده از Novi حریم خصوصی پیام‌ها و تماس‌های شخصی واتس‌اپ را که همیشه رمزگذاری شده‌اند، تغییر نمی‌دهد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.