واحدهای استخراج بیت کوین توسط مقامات دولتی در ژجیانگ چین تعطیل شد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

اگرچه یک ماه پیش ممنوعیت عمده ای برای استخراج ارزهای رمزنگاری شده و استفاده از رمزنگاری برای حواله ها در چین وضع شده بود ، اما برخی از مقامات دولتی همچنان در تلاشند تا آن را دور بزنند. 

طبق اظهارات رسانه های بلاک چین 8BTC ، دولت استان ژجیانگ ، که به دلیل سهم زیاد (قبلاً) خود در هش ریت خالص بیت کوین (BTC) معروف بود ، به همراه نمایندگان CCP ، عملیاتی را برای مبارزه با استفاده از منابع عمومی برای بیت کوین ترتیب دادند. 

در مجموع 4699 آدرس IP مورد بررسی قرار گرفت زیرا محققان مشکوک هستند که آنها به طور بالقوه در فعالیتهای معدنکاری غیرقانونی مشارکت داشته اند. برای 184 آدرس IP ، شبهات تأیید شد. این آدرسها متعلق به 77 واحد عمومی از جمله دانشگاههای بزرگ ، شرکتهای دولتی ، نهادهای دولتی ایالتی و کمیته های CCP بود. علاوه بر بیت کوین (BTC) ، مقامات دولتی چین در استخراج اتریوم (ETH) و دوازده ارز رمزنگاری عجیب و غریب مانند Tuya Coin ، Erg Coin و غیره نقش داشتند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.