وبسایت Shop.com از پذیرش ارز های دیجیتال برای “شروع فصل بعدی” کسب و کار خبر می دهد

neda
1 سال قبل
اتریوم

آخر هفته گذشته در انجمن بین المللی Market.com Worldwide Shop.com 2021 (MAIC2021) ، رئیس شرکت تجارت الکترونیک ، استیو اشلی ، اعلام کرد سایت های Shop.com از سراسر جهان از طریق Bitpay ارزهای رمزنگاری شده را می پذیرند. این بدان معناست که بیت کوین ، اتریوم ، بیت کوین نقدی و چندین دارایی دیجیتالی دیگر می توانند برای خرید محصولات از طریق وب سایت های Shop.com استفاده شوند.

Shop.com از طریق Bitpay ، بزرگترین ارائه دهنده خدمات پرداخت رمزنگاری در جهان ، ارزهای رمزنگاری شده می پذیرد. استیو اشلی ، رئیس و مدیر اجرایی Shop.com اعلام کرد که “استفاده از ارز رمزنگاری شده به عنوان فصل بعدی در خرید محصولات در همه سایت های Shop.com است.” اشلی پشتیبانی از رمزنگاری را در انجمن بین المللی Market America Worldwide Shop.com 2021 (MAIC2021) نشان داد. اشلی گفت: “امروز من اعلام می کنم که Shop.com قصد دارد بیت کوین ، اتریوم و چندین ارز رمزنگاری شده دیگر را از طریق Bitpay ارائه دهد.” اشلی افزود: “ما این را در سایت های Shop.com در سراسر جهان در همه کشورهای بازار ارائه می دهیم.” Shop.com یک وب سایت تجارت الکترونیکی نسبتاً محبوب است که بر اساس آمار similarweb.com دارای رتبه 26،133 در سراسر جهان و 191 در برابر وب سایت های “تجارت الکترونیک و خرید” است. Shop.com متعلق به Market America است ، یک شرکت بازاریابی چند سطحی (MLM) که در سال 1992 ایجاد شد. Market America در پایان سال 2010 Shop.com را با مبلغ نامعلومی خریداری کرد. Market America همچنین در تولید خط Isotonix تخصص دارد. سال بعد از تاسیس شرکت به عموم معرفی شد. سونی سینگ ، مدیر بازرگانی Bitpay در بیانیه ای که به Bitcoin.com News ارسال کرد ، گفت: “Shop.com و Market America مارک های بسیار خوبی هستند.” “آنچه من واقعاً در مورد آنها بسیار دوست دارم به دلیل حضور بین المللی شما است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.