وزارت خزانه داری میخواهد دیفای را با لایحه زیر ساخت تصرف کند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

جیک چروینسکی(Jake Chervinsky) ، مشاور عمومی کامپوند می گوید که مفاد ارز دیجیتال لحظه آخری که به لایحه زیرساخت های ایالات متحده اضافه شده است ، به دنبال “تصرف دیفای” است.
چروینسکی که همچنین رئیس دیفای انجمن Blockchain است ، در 17 آگوست(26 مرداد) گفت این صنعت که با مقررات مالیات رمزارز در لایحه زیرساخت ها که فقط 9 روز قبل از اعلام آن اعلام شده بود به درستی بیان نشده است.

در حالی که به نظر می رسید چروینسکی مایل است به اکثر مقامات منتخب مزایایی بدهد و خاطرنشان می کند که بحث های قبلی پیرامون لایحه زیرساخت ها “ربطی به ارزهای دیجیتال ندارد” ، وی انگیزه های شوم بیشتری را به نقش وزارت خزانه داری در تأثیرگذاری بر روند قانونگذاری نسبت داد.همچنین در این خصوص بیان نمود:“همه این دیدگاه ها در خصوص دیفای است، وزارت خزانه داری در تلاش است تا نحوه صلاحیت رسیدگی به دیفای و همچنین نظارت بی قید و شرط خود را بر روی یک سیستم مالی همتا به همتا گسترش دهد.”

چروینسکی اظهار داشت که به او اطلاع داده شده است که وزارت خزانه داری در ابتدا با معافیت اعتبارسنجان شبکه و توسعه دهندگان نرم افزار از الزامات دقیق گزارش شخص ثالث در این لایحه مخالف بود ، زیرا نگران بود که قوانین تغییر یافته “به اندازه کافی دیفای را دربرنگیرد”.

درک چروینسکی این است که وزارت خزانه داری می ترسد که صنعت رمزارز استدلال کند که ارائه دهندگان نقدینگی DEX و سایر شرکت کنندگان دیفای در تأیید معاملات مشارکت دارند و بنابراین باید از مقررات معاف شوند.
چروینسکی افزود: “همانطور که من آن را درک می کنم ، به همین دلیل ما یک اصلاحیه رقابتی دریافت کردیم که به طور خاص می گوید معافیت فقط برای استخراج کنندگان اثبات کار است.” همچنین چروینسکی تأکید کرد که نگران است مقامات غیر منتخب خزانه داری تأثیر زیادی بر روند قانونگذاری داشته باشند.

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.