وزارت دادگستری ایالات متحده 56 میلیون دلار رمزنگاری را که از طرح BitConnect Ponzi ضبط کرده بود می فروشد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

وزارت دادگستری ایالات متحده در حال فروش 56 میلیون دلار ارز دیجیتالی است که از طرح BitConnect Ponzi که گفته می شود مردم را از میلیاردها دلار فریب داده است، ضبط کرده است.

طرح بدنام BitCoinnect Ponzi ظاهراً بسیاری از مردم را در سراسر ایالات متحده از بیش از ۲ میلیارد دلار بیت کوین فریب داده است. وزارت دادگستری ایالات متحده در حال فروش 56 میلیون دلار ارز دیجیتالی است که در این کلاهبرداری پیچیده رمزنگاری شده ضبط شده است.

پیش از این، SEC ایالات متحده از BitConnect و بنیانگذار آن Satish Kumbhani و مدیر اصلی این شرکت شکایت کرده بود. اوایل سپتامبر امسال، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از بیت‌کانکت و بنیانگذار آن ساتیش کومبانی و مروج اصلی این شرکت در ایالات متحده گلن آرکارو به دلیل نادیده گرفتن این واقعیت که «BitConnect وجوه سرمایه گذار را برای تجارت با ربات تجاری ادعایی خود مستقر نکرده است» شکایت کرد. طبق گزارش نهاد نظارتی، «BitConnect و Kumbhani با انتقال آن وجوه به آدرس‌های کیف پول دیجیتالی که توسط Kumbhani، Arcaro، سایر پروموترها، از جمله Promoters Arcaro و سایر افراد ناشناس کنترل می‌شوند، وجوه سرمایه‌گذاران را به نفع خود و همکارانشان خارج کردند. “

گفته می شود که کلاهبرداری BitConnect باعث شده است که هزاران آمریکایی در سراسر کشور و خارج از کشور بین ژانویه 2017 تا ژانویه 2018 بیش از 2 میلیارد دلار بیت کوین از دست بدهند. BitConnect به سرمایه گذاران بازدهی تا 40٪ پیشنهاد داده است که ظاهراً توسط “تجارب نرم افزاری ناپایدار ادعایی این شرکت ایجاد شده است.” SEC این ادعاها را ساختگی خواند و مقامات بر این باورند که این طرح بزرگترین تقلب در ارزهای دیجیتال است که تاکنون تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است. وزارت دادگستری امیدوار است که با انحلال مبلغ ضبط شده، که “بزرگترین بازیابی یک کلاهبرداری ارز دیجیتال توسط ایالات متحده تا به امروز” محسوب می شود،که قربانیان کلاهبرداری BitConnect را جبران کنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.