وزیر بازرگانی اندونزی گفت: مانند چین ارزهای دیجیتال را ممنوع نمی کند اما محدود میکند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

وزیر بازرگانی این کشور ، محمد لوطفی ، در اظهار نظر به رسانه های محلی تاکید کرد که دولت اندونزی از قدم های چین پیروی نخواهد کرد ، زیرا این کشور ممنوعیت تمام معاملات ارزهای رمزنگاری شده را تأیید کرده است.

این مقام افزود ، با این حال ، دولت در حال بررسی این است که چگونه آنها را کمتر مستعد استفاده در فعالیت های مالی غیرقانونی کند.

به نقل از بریتا ساتو و جاکارتا گلوب ، لوطفی اظهار داشت: ما آن را منع نمی کنیم ، اما مقررات را سخت تر می کنیم. ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین ، اتریوم و دوج کوین در حال حاضر به عنوان دارایی و کالا در اندونزی در نظر گرفته می شوند.

رفتار قانونی آنها به ساکنان کشور جنوب شرقی آسیا اجازه می دهد تا سکه های دیجیتالی را معامله کنند ، اما استفاده از آنها به عنوان وسیله پرداخت مجاز نیست. این هفته ، بانک مرکزی چین اعلام کرد که معاملات مربوط به ارزهای رمزنگاری شده غیرقانونی است و این محدودیت هایی است که قبلاً وضع شده بود. همه فعالیتهای مالی مرتبط ، از جمله معاملات رمزنگاری ، فروش توکن و معاملات با مشتقات ارز مجازی نیز ممنوع است. این اعلامیه ، که به بازارهای ارزهای رمزنگاری شده آسیب رسانده است ، پس از سرکوب چند ماهه استخراج و معاملات بیت کوین در سراسر کشور منتشر می شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.