وزیر سابق و خزانه داری SEC از مقررات رمزنگاری آمریكا دفاع می كند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

جی کلایتون و برنت مک اینتاش ، سیاست گذاران برجسته سابق ، از رژیم های نظارتی رمزنگاری که در دوره تصدی دولت مربوطه تأسیس شده اند ، دفاع کرده اند.

فشار تنظیم مقررات در ایالات متحده در حال افزایش است ، به طوری که سیاستمداران بیشتری در مورد مناسب بودن چارچوب فعلی سوال می کنند.
مقاله ای که توسط رئیس سابق SEC ، جی كلیتون ، و معاون وزیر پیشین وزارت خزانه داری ، برنت مك اینتوش ، برای وال استریت ژورنال نوشته شده است ، از دستگاه نظارتی موجود ایالات متحده در مورد رمزنگاری دفاع كرده و هشدار داده است كه قانونگذاری بیش از حد می تواند نوآوری ها را خفه كند.
این بحث ها در حالی است که ارزهای رمزنگاری شده به دنبال دو حمله فلج کننده باج افزار در ایالات متحده ، در پی تعطیلات نظارتی بار دیگر در هفته آخر ، دو سناتور در مورد احتمال ممنوعیت ارزهای رمزپایه به عنوان راه حلی برای حملات باج افزار رایزنی کردند. کلیتون از ماه مه 2017 تا دسامبر 2020 به عنوان رئیس SEC مشغول به کار بود و اظهار داشت که آژانس مقررات بیت کوین را در پیش نگرفت زیرا دارایی قبل از تصدی سمت خود به عنوان رئیس امنیتی اعلام شد که به عنوان یک امنیت نیست.
کلیتون پس از جدایی از SEC در صنعت باقی مانده است و در حال حاضر به One River Asset Management در مورد ارزهای رمزپایه مشاوره می دهد.
مک اینتوش از سپتامبر 2019 تا ژانویه 2021 معاون وزیر خزانه داری امور بین الملل بود و پیش از این بین سال های 2017 تا 2019 به عنوان مشاور عمومی وزارت خزانه داری خدمت می کرد.
این زوج بر چالش یافتن تعادل نظارتی عملی که تضمین کننده حمایت های اساسی از مصرف کننده بدون خفه کردن رشد صنعت رمزنگاری است ، تأکید کرده و هشدار دادند که این بخش به راحتی تحت نظارت بیش از حد یا ناکافی قرار می گیرد در حالی که دستورالعمل موجود را ستایش می کند: “چارچوب های نظارتی موجود ابزاری را برای رفع بسیاری از خطرات فن آوری های جدید بدون خفه کردن وعده های آنها فراهم می کند.”

آنها به سیاستگذاران توصیه کردند که تلاش خود را در اهداف اصلی زیربنای مقررات مالی موجود قرار دهند.
اینها شامل ثبات مالی و جلوگیری از تقلب و فعالیتهای نامشروع است.
این زوج به این نتیجه رسیدند که یک رویکرد هماهنگ مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود ایالات متحده نقش خود را به عنوان یک رهبر مالی حفظ می کند: “یک رویکرد سریع و هماهنگ برای وضوح نظارتی که بر پایه دانش موجود ما ایجاد می شود ، نوآوری مسئولیت پذیر را تقویت می کند و اطمینان حاصل می کند که سیستم مالی ایالات متحده به نقش رهبری خود در شکل گیری سرمایه ، تأمین اعتبار و حفظ ثبات در آن ادامه می دهد. “
به نظر می رسد صاحبان قدرت با رویکرد سنگین تر دنبال می شوند ، وزیر خزانه داری ، جانت یلن ، اظهار داشت كه سو استفاده از رمزنگاری مشكلی فزاینده در ماه فوریه است.
رئیس SEC ، گری گنسلر ، همچنین به نظارت نظارتی بیشتر در مبادلات رمزنگاری ایالات متحده در اوایل ماه مه اشاره کرد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.