ویتالیک استدلال می کند که اثبات سهام یک “راه حل” برای مشکلات زیست محیطی اتریوم است

sarah
2 سال قبل
اتریوم

در کنفرانسی روز گذشته ، بنیانگذار اتریوم و چهره غیررسمی، ویتالیک بوترین استدلال کرد که انتقال آینده اتریوم به مکانیسم اجماع اثبات سهام یک “راه حل” برای مصرف بی رویه انرژی بلاکچین است که منتقدان را از اواخر زمان تشویق می کند.
در مصاحبه ای در کنفرانس مجازی StartmeupHK که از هنگ کنگ برگزار شد ، بوترین گفت که اگرچه اثبات خطر “هنوز در مراحل ابتدایی است” نسبت به مدل اثبات کار فعلی اتریوم ، در نهایت می تواند مصرف انرژی زنجیره را کاهش دهد.
این اظهارات در حالی صورت می گیرد که یک دوره انتقاد بی نظیر از فناوری بلاکچین برای تأثیر اکولوژیکی آن – از جمله از طرف برخی از طرفداران قبلی در پی داشت، بنیانگذار تسلا ، ایلان ماسک اخیراً در مورد پذیرش پرداخت های بیت کوین توسط شرکت اتومبیلرانی اظهار داشت که نمی تواند استفاده از سوخت های فسیلی را از طریق استخراج بیت کوین تشویق کند.
در موضوعات دیگر ، او همچنین خواستار دوج کوین برای افزایش کارایی خود در چندین معیار اصلی است.
بوترین به طور مستقیم به این نظرات در مورد مقیاس پذیری در یک پست وبلاگ در وب سایت خود پاسخ داد ، و مشکلات مربوط به تلاش برای مقیاس گذاری را با ساده سازی پارامترهای اطراف بلوک بندی مشخص کرد.

در اوایل ماه ، بوترین همچنین استدلال کرد که استفاده مداوم بیت کوین از اثبات کار به این معنی است که این زنجیره ، که در حال حاضر بزرگترین در جهان است ، سرانجام “پشت سر خواهد گذاشت” زیرا کاربران به طور روزافزونی به گزینه های کم مصرف و سازگار با محیط زیست نیاز دارند – پدیده ای که به گفته وی “ممکن” است که اتریوم سرانجام بیت کوین بزرگترین دارایی دیجیتال را شکست دهد.
در نهایت ، به نظر می رسد بوترین با منتقدان در مورد نیاز به بلاکچین ها برای اتخاذ مدلهای جدیدتر و کارآمد موافق است – خصوصاً با افزایش حجم زنجیره و تبدیل شدن به یک شبکه محاسباتی کاملاً مورد اعتماد.
“این چیزی که ما در حال ساخت آن هستیم دیگر فقط یک بازی نیست. این قسمت مهمی از یک دوره جدید است.”

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.