ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم با رئیس جمهور سابق آرژانتین ملاقات کرد

neda
1 سال قبل
اتریوم

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، اخیراً در طی یک رویداد رمزنگاری در بوئنوس آیرس که توسط پروتکل web3 The Graph برای جشن گرفتن اولین سالگرد راه اندازی شبکه اصلی پروژه برگزار شد، با رئیس جمهور سابق آرژانتین، مائوریسیو ماکری، ملاقات خصوصی داشت.

طبق توییت ارسال شده توسط Macri، این دو درباره فرصت‌های ارائه شده توسط رمزارز و بلاک چین صحبت کردند. او اتریوم را یکی از «نوآورانه‌ترین» فناوری‌های غیرمتمرکز قرن توصیف کرد. یکی از بنیانگذاران اتریوم به طور غیرمنتظره ای به بوئنوس آیرس آمد، در حالی که جزئیات بازدید او ناچیز است. او در آخرین لحظه با یک تی شرت مشکی به مهمانی رسید که ظاهراً با بقیه شرکت کنندگان ترکیب شد، اما جامعه کریپتو فوراً او را شناخت. بوترین در طی جلسه ای با کارآفرینان فین تک و ارزهای دیجیتال، در مورد اثبات انسانیت، یک سیستم تأیید هویت برای درآمد پایه جهانی که توسط سانتیاگو سیری توسعه یافته است، صحبت کرد.

تومی پیروچی، رئیس اخلالگران فناوری عمودی در جی پی مورگان ، و گومز مینوژین، افسر ارشد کشوری این غول بانکی در آرژانتین نیز در این رویداد حضور داشتند. بر اساس گزارش رسانه های محلی، این نشست توسط جی پی مورگان ترویج شد. در ناهار، بوترین پیراهن تیم ملی آرژانتین با شماره “10” را دریافت کرد. لورنا فابریس، یکی از بنیانگذاران اتریوم، «مسی کریپتو» را توصیف کرد. او به فوربس گفت که به رسمیت شناختن نام تجاری پروتکل در آرژانتین به دلیل بوترین افزایش زیادی داشته است. بوترین 27 ساله به عنوان بخشی از تعطیلات خود به تنهایی به آرژانتین آمد. او بیش از سه ماه است که به آمریکای لاتین سفر کرده است. این برنامه نویس روسی-کانادایی اکنون به دنبال مقصد جدیدی است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.