ویتالیک 6.7 میلیارد دلار شیبا برای پاداش دادن سوزاند

sarah
2 سال قبل
اتریوم

ویتالیک بوترین در پاسخ به “سخاوت” “جوامع نشانه های دوج” تقریباً نیمی از منابع شیبا را سوزانده است.

ویتالیک بوترین ، بنیانگذار اتریوم ، تقریباً نیمی از کلون محبوب دوج‌کوین ، Shiba Inu (SHIB) را سوزانده است.
در بیانیه ای که در 16 ماه مه در معامله گنجانده شد ، ویتالیک بوترین توضیح داد که چرا با تأکید بر “سخاوت” “جوامع نشانه های دوج” تصمیم به سوزاندن 6.7 میلیارد دلار از نشانه های SHIB گرفت.

“من واقعاً تحت تأثیر رفتار جوامع نشانه های دوج با کمک های مالی اخیر قرار گرفته ام! بسیاری از افراد دوج سخاوت و تمایل خود را نشان داده اند که نه تنها بر سود خود تمرکز می کنند بلکه به پیشرفت بهتر جهان نیز علاقه مند هستند. من از همه کسانی که با جدیت این کار را انجام می دهند حمایت می کنم. “

مسابقه اخیر گاو نر با مضمون دوج در 12 ماه مه به طور ناگهانی پایان یافت ، زیرا بوترین تریلیون نشانه ای را که سازندگان Shiba به او هدیه داده بود ، از بین برد و درآمد آن را به خیریه اهدا کرد.
بنیانگذار اتریوم گفت که او تصمیم گرفت 90٪ باقیمانده نشانه های Shiba را در کیف پول خود بسوزاند و 10٪ باقیمانده را به اهداف خیرخواهانه اختصاص دهد.
وی افزود که موسسات خیریه با ارزش های مشابه CryptoRelief – یک سازمان هندی متمرکز بر حمایت از کمک Covid از طریق کمک های مالی دارایی – به عنوان دریافت کنندگان بالقوه در نظر گرفته می شوند.
باترین خاطرنشان كرد كه به سادگی نگه داشتن سكه های سپرده شده به وی به دلایل امنیتی گزینه ای نبوده و افزود كه او می خواهد از گمانه زنی های عصبانی كه می تواند ناشی از معاملات وی با استفاده از نشانه های دوج در آینده باشد جلوگیری كند.
قیمت توزیع کنندگان Shiba Inu وقتی در هفته گذشته در میان بایننس در میان محبوبیت دوج کوین و سایر نشانه های دوج در لیست بایننس قرار گرفت ، بالستیک شدند.
افزایش معاملات توکن رفتاری با مضمون دوج را افزایش ناگهانی هزینه های شبکه اتریوم می دانند – که در 12 مه به بالاترین میانگین 70 دلار رسید.
در زمان نوشتن مقاله ، SHIB در آخرین سقوط رمزنگاری ناشی از احساسات ضد بیت کوین بیان شده توسط حساب توییتر ایلان ماسک، 7 درصد در 24 ساعت عقب نشینی کرده است.
بیت کوین طی 24 ساعت گذشته 7 درصد عقب نشینی کرده و به 44،600 دلار رسیده است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.