ویچین پس از به روز رسانی POA 2.01 پیشرفت چشمگیری داشت

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

در این بازار صعودی، اکثر آلت کوین ها از حرکت گسترده بازار سود می برند. با این حال، ویچین به لطف ورود به روز رسانی مورد انتظار خود، رشد خود را افزایش داده است.

ویچین یک هفته انفجاری را پشت سر گذاشت زیرا بازار دنده ها را تغییر داد و پروژه مجموعه ای از به روز رسانی های مهم خود را داشت. ورود اعلام شده فاز 1 POA 2.0 بر رمزارز تاثیر کرد زیرا فعال‌سازی دیروز در شبکه آزمایشی آغاز شد. POA 2.0 نه تنها یک پیشرفت برای ویچین، بلکه برای تمام بلاک چین ها است زیرا اولین پروتکل در نوع خود در جهان است.

بنیاد ویچین آن را ترکیبی از الگوریتم‌های تحمل خطای بیزانس و ناکاموتو توصیف می‌کند. این بنیاد همچنین ادعا می کند که از نقاط قوت خود سود می برد و زنجیره را سریع تر، مقیاس پذیرتر و بسیار امن تر می کند. جدا از بهبود فرآیند تصادفی، یک “ویژگی کمیته” جدید را نیز معرفی می کند. تحت این ویژگی، 3 تولیدکننده بلوک دیگر برای تأیید بلوک و اطمینان از اینکه هیچ گونه دستکاری وجود ندارد، انتخاب می‌شوند.

قیمت به همان شیوه ای واکنش نشان داد که سرمایه گذاران واکنش نشان دادند. ویچین در طول هفته، 21.86 درصد جهش کرد که 15 درصد افزایش آن در 48 ساعت گذشته بود. این امر باعث شد که ارز به مقاومت 6 ماهه خود یعنی 0.145 دلار برسد. از آن زمان تا کنون در بالای آن بسته شده است، که در نتیجه، بالاترین سطح محلی جدید 0.158 دلار را نشان می دهد. ورود POA 2.0 به شبکه اصلی برای 16 نوامبر 2021 برنامه ریزی شده است. اگر الگوریتم اجماع جدید تا آن زمان به خوبی مورد توجه سرمایه گذاران قرار گیرد، آنگاه توکن می تواند از آن پس شاهد افزایش بیشتری باشد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.