پالیگان ماتیک در چند قدمی رسیدن به ارزش بازار شیبا اینو

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

پالیگان توکن اصلی راه‌حل لایه ۲ بلاک چین اتریوم، اوایل امروز به یک رکورد دیگر از قیمت 2.70 دلار رسید. این توکن اکنون کمی تا رسیدن به شیبا اینو و رساندن سکه میم به رتبه چهاردهم از نظر ارزش بازار فاصله دارد.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، ارزش دو ارز دیجیتال فوق به ترتیب ۱۹.۳ و ۱۸.۷ میلیارد دلار است. از زمانی که دارندگان توکن UNI Uniswap با اکثریت قاطع به استقرار نسخه سوم سازنده بازار خودکار محبوب در پالیگان رای دادند، توکن ماتیک 24 درصد افزایش یافته است. این پیشنهاد توسط یکی از بنیانگذاران پالیگان، Mihailo Bjelic در ماه نوامبر ارائه شد. در 22 دسامبر، قراردادهای Uniswap v3 (قراردادهای هسته، پیرامونی و استیکر) در پالیگان مستقر شد، که به یک رالی جدید ماتیک دامن زد که قیمت توکن را به بالاترین حد خود رساند. Uniswap با کارمزدهای بالا در شبکه اتریوم مواجه شده است که DEX را برای جو معمولی غیرقابل تحمل می کند. از سوی دیگر، پالیگان تراکنش های بسیار ارزان تری را ارائه می دهد. Uniswap v3 در حال حاضر در Arbitrum و Optimism، دو راه‌حل دیگر مقیاس‌پذیری اتریوم در دسترس است، اما این استقرارها تنها بخش کوچکی از مقدار کل قفل شده را تشکیل می‌دهند. شیبا اینو ، توکنی که در بالای اتریوم اجرا می‌شود، همچنین تحت تأثیر مشکلات مقیاس‌پذیری دومین بلاک چین بزرگ قرار گرفته است، به همین دلیل است که توسعه‌دهندگان آن نیز روی شبکه لایه ۲ به نام «شیباریوم» کار می‌کنند. جدول زمانی راه اندازی همچنان نامشخص است، اما توسعه دهنده ShibaSwap، اریک ام، اخیراً اظهار داشت که به زودی عرضه خواهد شد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.