پالیگان و الکس اوهانیان سرمایه 200 میلیون دلاری را برای رسانه های اجتماعی وب 3 راه اندازی کردند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

پالیگان و الکس اوهانیان یک صندوق 200 میلیون دلاری برای رسانه‌های اجتماعی در Web3 و برای حمایت از استارت‌آپ‌هایی که هدفشان کار روی پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی و وب 3 است راه‌اندازی کردند.

 در بیانیه مطبوعاتی آمده است که صندوق جدید از استارت‌آپ‌هایی حمایت می‌کند که هدفشان کار بر روی پلت‌فرم‌های رسانه‌های اجتماعی و وب 3 است، زیرا بیانیه آنها را پروتکل‌هایی توصیف می‌کند که راه‌های بهتری را برای انسان‌ها برای برقراری ارتباط آنلاین بررسی می‌کنند.

اوهانیان در سال 2005 شبکه اجتماعی محبوب Reddit را تأسیس کرد و با داشتن مقدار زیادی اتریوم و شراکت با Solana Ventures برای سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری در رسانه های اجتماعی غیرمتمرکز خبر داد. او در مورد ابتکار 200 میلیون دلاری پالیگان گفت که Web3 هنوز در مراحل اولیه خود است و فرصت‌ها اکنون در بخش بازی و اجتماعی است: این ابتکار با تمرکز بر ویژگی های بازی و پلتفرم های رسانه های اجتماعی که بر اساس زیرساخت های مقیاس پذیر پالیگان ساخته شده اند، دقیقاً این کار را انجام می دهد، من برای Seven Seven Six و پالیگان بسیار هیجان‌زده هستم که نقش بزرگی در شکل‌دهی به ظاهر اینترنت جدید خواهند داشت.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.