Nasdaq پتانسیل Vechain (VET) را امسال تصدی"/>

پتانسیل جامد Vechain در سال 2021 شناخته شده توسط Nasdaq

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال
Nasdaq پتانسیل Vechain (VET) را امسال تصدیق کرد.
VET توسط برخی از نام های معتبر در جهان توسعه یافته است.

Nasdaq ، اولین صرافی الکترونیکی جهان که می توانید اوراق بهادار را در آن خرید و معامله کنید ، توانایی Vechain (VET) را تأیید کرده است.
به طور خاص ، Nasdaq اظهار می دارد که VET یکی از دارایی های مجازی در بازار رمزنگاری است که احتمالاً در سال 2021 سودآور خواهد بود.

پیترو پالامارا از دانشگاه پلی تکنیک میلان ، ایتالیا ، اخیراً یک تز آکادمیک در مورد بلاکچین مربوط به ارزهای رمزپایه ارائه داده است. وی به طور خاص ذکر کرد که: “هدف توسعه دهندگان Vechain این است که تهدیدات بازار کالاهای تقلبی را با استفاده از ظرفیت های قراردادهای هوشمند و فناوری بلاکچین کاملاً از بین ببرند.”

وی همچنین استناد می کند که VET یک ارز دیجیتال است که توسط بزرگترین نامهای جهان ایجاد شده است.
وی گفت: “Vechain یک پلتفرم بلاکچین مجاز مبتنی بر بلاکچین اتریوم است ، که توسط شرکت BaaS چینی BitSe مستقر در شانگهای و توسط مدیران سابق IBM ، Louis Vuitton و Alibaba تاسیس شده است.”
علاوه بر این ، به غیر از Nasdaq ، VET توجه اسکات ملکر را نیز جلب کرد که در توییتر با عنوان “گرگ همه خیابان ها” نیز شناخته می شود.
ملکر در مصاحبه ای با FOX گفت که VeChain یک شرکت باورنکردنی است زیرا مدیریت زنجیره تأمین را افزایش می دهد. علاوه بر این ، وی بیشتر توضیح می دهد که VET می تواند مشکلات بسیاری از شرکت ها و موسسات بزرگ را حل کند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.