پروتکل Orion اولین ترمینال در صنعت را با پل بایننس را باز می کند

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

پروتکل Orion ، یک جمع کننده نقدینگی غیر متمرکز ، اخیراً اعلام کرده است که به اولین شریک بورس تبدیل شده است که ادغام کامل ترمینالی را با Binance Bridge باز می کند.
این همکاری مستلزم راه اندازی Orion Bridge توسط پروتکل Orion است ، این چارچوب قابلیت همکاری با زنجیره هوشمند Binance (BSC) است.
با ادغام در ترمینال تجاری خود ، پروتکل Orion به کاربران امکان دسترسی مستقیم به دارایی های اتریوم را در زنجیره هوشمند بایننس و بدون هزینه های شبکه مرتبط و مشخصه ازدحام شبکه تاخیر شبکه اکوسیستم فعلی ETH می دهد.
طبق بیانیه مطبوعاتی پروتکل Orion ، بازار رمزنگاری “به طرز باورنکردنی پراکنده” است ، به طوری که طیف متنوعی از دارایی ها در صرافی های مختلف پخش می شوند.
صنعت رمزنگاری و بلاکچین در تلاش برای همگن سازی سیستم ها و تمرکززدایی بیشتر در بازار ، پیشرفت های چشمگیری را به منظور پیشرفت قابلیت همکاری بین زنجیره ای مشاهده کرده است. سرویس تجمع نقدینگی غیر متمرکز پروتکل Orion برای حل این اختلافات و معرفی بستری برای تحقق قابلیت همکاری کامل بین بلاکچین ها تلاش می کند.
با یکپارچه سازی ، به کاربران اتریوم امکان داد و ستد و انتقال توکن های مبتنی بر اتریوم ERC-20 ذکر شده در ترمینال Orion به طور مستقیم از کیف پول های خود از طریق BSC داده می شود.
این معاملات کاملاً از طریق زنجیره هوشمند بایننس با هزینه های ناچیز از طریق “کیف پول کمکی” تعیین شده توسط پروتکل Orion انجام می شود.
فقط کاربرانی که باید به قرارداد هوشمند Orion Terminal واریز کنند (معمولاً با استفاده از اولین استفاده از طریق اتصال کیف پول انجام می شود) هزینه های شبکه اتریوم را دریافت می کنند ، در حالی که سایر معاملات و برداشت های بعدی براساس طرح هزینه شبکه BSC انجام می شود ، که به شدت کمتر از متوسط ​​کارمزد فعلی گاز است.
ادعا شده است که هزینه های شبکه Binance Smart Chain حداقل 135 برابر کمتر از هزینه های شبکه اتریوم است.
همچنین ادغام Binance Bridge به معنای فعال بودن ارزهای رمزنگاری شده مانند BTC ، LTC ، DOT و سایر موارد است که به کاربران امکان می دهد توکن های بومی و غیر بسته بندی شده را مستقیماً از طریق کیف پول خارجی مانند متامسک در پایانه تجاری Orion معامله کنند.
طبق پروتکل Orion ، پروتکل تجمع نقدینگی آنها زنجیره ای است ، و این بدان معنی است که خدمات آن می تواند به عنوان دروازه ای برای مبادلات غیرمتمرکز و مبادلات متمرکز در اندازه برابر عمل کند. پروتکل در حال حاضر تنها تجمع کننده نقدینگی در بازار است که قادر به انجام این کار است.
پروتکل Orion در حال حاضر در زنجیره های هوشمند اتریوم و بایننس تلفیق شده است ، با ادغام کامل در Cardano ، Polkadot ، Fantom ، Avalanche ، Huobi’s ECO Chain ، Elrond و تعداد زیادی از بلاک چین های پیشرو در صنعت که در حال توسعه هستند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.