پس از رسیدن به بالاترین سطح، حرکت بعدی سولانا چه خواهد بود؟

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

توکن سولانا روز بسیار جالبی را پشت سر گذاشته است، به آخرین نقطه اوج خود صعود کرده و سپس دچار یک اصلاح شده است.

داده های مساری نشان می دهد ارز دیجیتال سولانا که به عنوان نماد اصلی پلتفرم بلاک چین با عملکرد بالا عمل می کند، امروز صبح به 215.06 دلار رسید.

پس از صعود به این سطح، آن را کاهش داد و به تقریبا 195 دلار کاهش یافت، که افت بیش از 9 درصدی است. پس از این عقب نشینی، ارز دیجیتال تا حدودی بهبود یافت و در زمان نگارش این مقاله نزدیک به 199.00 دلار معامله می شد.

پس از این آخرین تغییرات قیمت، چندین تحلیلگر فنی دیدگاه‌هایی را ارائه کردند و ملاحظات کلیدی را که ناظران بازار باید در آینده نظارت کنند، روشن کردند.

جان ایادلوکا، بنیانگذار و مدیر عامل صندوق چند استراتژی Banz Capital، گفت: «توکن SOL سولانا با مقاومت شدید 215 دلاری مواجه است. او خاطرنشان کرد که اگر ارز دیجیتال بتواند از این فشار فروش عبور کند، سطح مقاومت بعدی 250 دلار خواهد بود. Iadeluca، که این را به عنوان یک سطح روانشناختی مهم بیان کرد، گفت: “من معتقدم قوی ترین فشار فروش فعلی مقاومتی در حدود 250 دلار ایجاد کرده است.”

پس از آن، دارایی دیجیتال با مقاومت فروش قابل توجه نزدیک به 260 دلار روبرو خواهد شد، و در حال حاضر “حجم فشار فروش” قابل توجهی وجود دارد.

جیسون لاو، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال Okcoin، دیدگاه مشابهی را ارائه کرد. او خاطرنشان کرد که 215 دلار آخرین و بالاترین قیمت تاریخ است، بنابراین مقاومت انتظار می رود. اگر بتوانیم این موضوع را حل کنیم، مطمئناً 250 دلار امکان پذیر است.”

جولیوس د کمپنر ، تحلیلگر ارشد فنی StockCharts.com ، سطح 215 دلار را به عنوان مقاومت معرفی کرد ، اما اظهار داشت که سطح 270 دلار بعدی خواهد بود و توصیف کرد که “ارتفاع تجمع شده در بالای سطح شکست” پیش بینی شده است. علاوه بر شفاف سازی سطوح قیمتی که می تواند مقاومت کلیدی ایجاد کند، تحلیلگران فنی به شاخص استحکام نسبی (RSI) نیز توجه کردند، که یک شاخص فنی طراحی شده است تا به کاربران این حس را بدهد که تا چه حد یک دارایی بیش از حد فروخته شده یا به طور متناوب، کم خرید شده است.

لائو در این باره گفت: “شاخص قدرت نسبی (RSI) نشانه هایی از خرید بیش از حد SOL را در کوتاه مدت نشان می دهد.”

آرماندو آگیلار، معاون استراتژی دارایی‌های دیجیتال برای مشاوران جهانی Fundstrat، با این نظر موافق بود و اظهار داشت که طبق این شاخص خاص، «سولانا در قلمرو خرید بیش از حد است». ایادلوکا دیدگاه کمی متفاوت ارائه کرد و اظهار داشت که در تحلیل او، توکن دیجیتال به سختی به این قلمرو منتقل شده است. او گفت: «مطمئن‌ترین معیار من در مورد اینکه سولانا واقعاً بیش از حد خرید است، حداقل نسبت به سطح RSI آن، این خواهد بود که در روزهای آینده به سطوح بیش‌خرید بیشتر شود».

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.