پشتیبانی FTX.US NFT از بلاک چین سولانا

neda
1 سال قبل
NFT

SOL/USDT یک پلتفرم غیر متمرکز است که از رمز SOL برای پرداخت تراکنش ها استفاده می کند. هدف اصلی سولانا بهبود مقیاس پذیری بلاک چین از طریق استفاده از ترکیبی از اثبات سهام (PoS) و اثبات تاریخ (PoH) است.

بازار NFT FTX.US گسترش یافته است تا از بلاک چین Solana پشتیبانی کند. در نتیجه این امر ، هر کاربر سولانا اکنون می تواند توکن هایی را معامله ، واریز و برداشت کند (NFT) که از استاندارد توکن Metaplex استفاده می کنند.

این اعلامیه در 11 اکتبر رخ داد و نشان داد که بازار برنامه هایی برای پیاده سازی توکن های مبتنی بر اتریوم در آینده نزدیک دارد. این بازاری است که برای مشتریان ایالات متحده و غیر آمریکایی از لیست طولانی حوزه های قضایی باز است. به خاطر داشته باشید که ساکنان نیویورک هنوز نمی توانند ثبت نام کرده یا به این پلت فرم بپیوندند. با این حال ، کاربران حتی می توانند از طریق نقل و انتقالات بانکی ، انتقال سیم و معاملات با کارت اعتباری در کنار پشتیبانی از دارایی های رمزنگاری ، از NFT استفاده کنند. قیمت NFT های تازه تولید شده به USD ، SOL و Ether ذکر شده است. با این وجود ، FTX دو درصد هزینه برای تمام فروش NFT دریافت می کند. با این حال ، هزینه لیست را نمی گیرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.