پلتفرم اشتراک موسیقی Spotify, وارد دنیای NFT میشود

neda
6 ماه قبل
NFT

Spotify , یک پلتفرم اشتراک موسیقی قصد دارد توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را به همراه فناوری بلاک چین اضافه کند. هدف افزایش درآمد هنرمندان از طریق الحاق فناوری NFT در فعالیت‌های پخش است. اقدامات پیشنهادی می تواند شور و نشاطی را برای صنعت موسیقی و کریپتو ایجاد کند. به عنوان مثال، چند آگهی شغلی نشان می‌دهند که Spotify از افراد می‌خواهد برای راه‌اندازی نقشه راه «web3» عمل کنند. Web3 یک کلمه کلیدی فناوری برای شبکه های مبتنی بر بلاک چین است. تعداد معدودی از دوستداران کریپتو معتقدند که در حال حاضر با مدیریت پلتفرم های فناوری قدرتمند که موقعیت آنها را در اینترنت برتری می دهند، رقابت کنند. Spotify یک بازیگر مسلط در صنعت فناوری است و این شرکت در حال برنامه ریزی برای تقویت مزیت رقابتی خود در صنعت با ارائه NFT به عنوان بخش خدمات خود است.

مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، قبلاً رویکرد مشابهی را مطرح کرده بود که اینستاگرام ممکن است به زودی NFT ها را به عنوان بخشی از معاملات تجاری بپذیرد. به غیر از دو نهاد فوق، سایر رسانه های اجتماعی، توییتر و ردیت، ممکن است NFT ها را به عنوان بخشی از امکانات خود اضافه کنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.