پلت فرم وام Crypto Celsius چهارصد میلیون دلار جمع آوری کرد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

شبکه سلسیوس ، پلتفرم وام دهی ارزهای رمزنگاری شده ، با موفقیت 400 میلیون دلار جمع آوری کرده است و ارزش شرکت در حال حاضر بیش از 3 میلیارد دلار است.

علی رغم ارقام بالا ، گزارش شده است که مدیرعامل سلسیوس ، الکس ماشینسکی ، از مشروعیتی که منابع مالی برای شرکت فراهم می کند هیجان زده است. ماشینکسی گفت: “این 400 میلیون دلار نیست.” این اعتباری است برای افرادی که این چک ها را نوشته اند.

در 17 سپتامبر 2021 ، اداره اوراق بهادار نیوجرسی دستور توقف و قطع نامه علیه سلسیوس را صادر کرد تا این شرکت تا پایان اکتبر از ارائه حساب های با بهره بالا به مشتریان نیوجرسی جلوگیری کند. در همان روز ، هیئت اوراق بهادار ایالت تگزاس به سلسیوس دستور داد تا در 14 فوریه 2022 برای استماع حضور یابد-مقام تگزاس تهدید کرده است که دستور توقف خود را نیز صادر می کند.

مقررات نظارتی در درجه اول نگران حسابهای سود رمزنگاری شده سلسیوس هستند که به مشتریان امکان می دهد نرخهای بهره بسیار بالاتر از بانکهای سنتی دریافت کنند. BlockFi ، یکی از رقبای سلسیوس ، در حال حاضر در همین راستا دنبال می شود. BlockFi در جولای سال جاری از دفتر دادستان کل نیوجرسی دستور توقف و لغو دریافت کرد و به دنبال آن یک سری دستورات اضافی از تگزاس ، ورمونت و کنتاکی ارسال شد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.