پلیگون به پیشرفت خود ادامه میدهد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

این هفته از نظر مشارکت سرمایه گذاران در شبکه Polygon بهترین هفته در چند ماه اخیر بود. آدرس های فعال این هفته در تقریبا 3 ماه به بالاترین حد خود رسید. این نتیجه رشد شبکه ای است که در 10 روز گذشته شاهد بودیم و Polygon در همه جبهه ها در حال گسترش است.

این شبکه در عرض یک سال از داشتن 30 dapp به بیش از 3000 dapp امروز رسیده است. به دلیل افزایش تعداد dapp ها ، تعداد تیم های ایجاد شده در شبکه MOM را بیش از 61 increasing افزایش می دهد.

علاوه بر همه تیم های فعال بیش از 62 درصد از آنها Polygon را به عنوان انتخاب اصلی خود برای زنده نگه داشتن دید خود انتخاب کردند. ثانیا Bitwise صندوق Polygon را اعلام کرد که قرار گرفتن در معرض بیشتر راه حل و قابلیت های DeFi و NFT آن را بیشتر می کند.

این شرکت در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که بسیاری برای حل این مشکل روی رقبای اتریوم کار می کنند ، اما Polygon با یک راه حل مکمل منحصر به فرد که سرعت و کارایی اتریوم را افزایش می دهد ، پیشرفت چشمگیری داشته است.

” و در نهایت، Polygon تمرکز خود را از نظر جغرافیایی گسترش می‌دهد و به کشورهای در حال ظهور نگاه می‌کند، از هند با اعلام BUILDIT، که بزرگترین هکاتون هند با بیش از 100 هزار دلار پاداش خواهد بود، شروع کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.