پولیگون طی این هفته عملکرد بهتری نسبت به بقیه آلت کوین ها داشت

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

این هفته برای بیشتر بازار ارزهای دیجیتال مثمر الثمر بود و بسیاری از آلتکوین ها حتی رکوردهایی از جمله MATIC، توکن شبکه Polygon را ایجاد کردند. همراه با افزایش قیمت ها، روند صعودی سرمایه گذاران نیز افزایش یافت و به نظر می رسید که MATIC از سود آن لذت می برد. اما این حرکت توسط سرمایه گذاران خاص ممکن است باعث شود که MATIC رشد خود را کاهش دهد. MATIC بسیاری از آلتکوین ها را پشت سر گذاشت و افزایش 41.83 درصدی این آلتکوین در این هفته باعث شد تا برخی از توکن های اصلی در لیست 20 ارز دیجیتال برتر قرار بگیرند. با ارزش بازار 13.37 میلیارد دلار، Polygon بهتر از بیت کوین کش، لایت کوین، الگوراند و بایننس کوین عمل کرد و در جایگاه هفدهم قرار گرفت.

پولیگون مرزهای خود را در بسیاری از جبهه ها تحت فشار قرار داده است تا با استفاده از روش های مختلف خود را برای همه در دسترس قرار دهد. اجرای اولین هکاتون BUILDIT در هند یکی از این تلاش ها بود. در واقع، اخیراً این شرکت همچنین در بزرگترین بازار NFT آسیا به نام Colexion در تلاش برای گسترش دامنه خود به بازار آسیا سرمایه گذاری کرده است. بنابراین جدا از توسعه، سرمایه گذاری نیز به ابزاری برای گسترش آنها تبدیل شده است.

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.