پیتر برانت با پیش بینی دقیق بیت کوین از سقوط آن در سال 2017 تا ATH جدید، جایگاه خود را در بازار ارز دیجیتال تثبیت کرد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

پیتر برانت، تاجر Ace در یکی از توییت‌های اخیر خود اشاره کرد که هر زمان بیت کوین به 53000 دلار برسد، می‌خواهد بیشتر بخرد. انتظار می رفت که برانت قطار بعدی بیت کوین را در صنعت کریپتو نام گذاری کند.

بیت کوین (BTC) اکنون به 58550 دلار رسیده است. علاوه بر بیت کوین، برانت یک نمودار اتریوم با پیش بینی بصری اتریوم به 4030 دلار اضافه کرده است که قصد خرید آن را دارد. قیمت پیش‌بینی‌شده اتریوم مشابه آخرین اوج محلی است که در سپتامبر 2021 تعیین شد. اتریوم (ETH) اکنون 4280 دلار است. برانت اظهار داشت که او خرس نیست و پس از دریافت بازخورد شدید، به دنبال کوتاه کردن بیت کوین یا اتریوم نیست. او فقط نظر خود را در مورد شرایط فعلی بازار بیان می کند. به گفته یک معامله گر باتجربه که با پیش بینی درست کاهش بیت کوین از بالاترین سهموی سال 2017، در صنعت کریپتو به شهرت رسید، بیت کوین در حال حاضر در میانه یک موج سهموی تازه است. نظر یک متخصص در مورد چیزی باید جدی گرفته شود زیرا آنها تجربه و تحقیق زیادی در مورد آن دارند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.