پیتر شیف ، سرمایه گذار آمریکایی میگوید که اتریوم بیت کوین را مختل کرده است

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

پیتر شیف از یورو پاسیفیک کاپیتال با این استدلال که اتریوم بر اساس عملکرد قیمتی آن در سال 2021، ذخیره ارزش برتری نسبت به بیت کوین است، از منطق خود بیت کوینرها علیه آنها استفاده کرده است.

طرفداران بیت‌کوین ادعا می‌کنند که بیت‌کوین ذخیره‌ای بهتر از طلا است، زیرا قیمت آن بیشتر از قیمت طلا افزایش یافته است. با این منطق، اتریوم ذخیره ارزش بهتری نسبت به بیت کوین است. اگر بیت کوین طلا 2.0 باشد، اتر بیت کوین 2.0 است.

آیا اتر قبلا بیت کوین را مختل کرده است؟ گلد باگ در آخرین توییت خود از دومین ارز دیجیتال بزرگ به نام بیت کوین 2.0 نام برده است. او همچنین پیشنهاد کرد که ممکن است بیت کوین قبلاً توسط بزرگترین رقیب خود مختل شده باشد. اعضای برجسته جامعه اتریوم با شیف موافق بودند و به استدلال‌های او اعتبار می‌دادند. اسپنسر شیف، پسر این اقتصاددان برجسته، دیدگاهی کاملاً مخالف در مورد بیت کوین دارد و به طور معمول اظهارات تحقیرآمیز پدرش در مورد بزرگترین ارز دیجیتال در توییتر را رد می کند.

در توییتی جدید، او گفت که دوج کوین از بیت‌کوین و اتر بهتر عمل کرده است، که ظاهراً آن را به ذخیره‌سازی بهتری نسبت به دو ارز دیجیتال بزرگ تبدیل می‌کند. سکه‌های میم و سکه‌های بازی برای کسب درآمد امسال از بقیه بازار پیشی گرفته‌اند و شیبا اینو به تنهایی 270000 درصد رشد داشته است. بیت‌کوین و اتریوم امسال به ترتیب 48 و 325 درصد افزایش یافته‌اند که در بهترین حالت، با توجه به استانداردهای ارزهای دیجیتال امروزی، سود کمی دارند.

طلا از سال گذشته 6.20 درصد کاهش یافته است و به موضوع تمسخر سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال که از آخرین چرخه بازار صعودی لذت می برند تبدیل شده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.