پیش از شهادت COVID-19 در سنای ایالات متحده ، بانک ها در مورد رمزنگاری محتاط هستند

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

مدیرعاملان موسسات بانکی بزرگ آمریکایی در حال عزیمت به واشنگتن هستند تا با سوالات قانونگذاران در مورد چگونگی کمک به بهبود اقتصادی پسا همه گیر مواجه شوند.

مدیران ارشد بانك وال استریت روز چهارشنبه در كمیته بانكی سنای ایالات متحده حاضر می شوند تا درباره نقش نهادهای مالی خود در بهبود اقتصاد آمریكا بحث كنند. قانون گذاران دموکرات قصد دارند تعدادی از مدیران بزرگ بانکی را که شرکت های آنها در طی همه گیر COVID-19 سود بی سابقه ای کسب کرده اند ، در حالی که متوسط ​​آمریکایی ها برای تأمین مخارج زندگی خود تلاش می کردند ، منعقد کنند.
در شهادت های آماده شده ارسال شده در روز سه شنبه ، مدیران عامل در بانک آمریکا ، سیتی گروپ و ولز فارگو پاسخ بانک های مربوطه خود را در مورد چالش های اساسی مانند نابرابری ، تنوع ، تغییر آب و هوا ، مالیات و همچنین نحوه برخورد بانک هایشان با ارزهای رمزپایه توصیف کردند.
در سال جاری با گشودن نهادهای بزرگ مالی در برابر دارایی های دیجیتال ، رکورد گاو نر در بازارهای ارزهای رمزنگاری شده مشاهده شد و میزهای معاملاتی و بال های نگهداری را برای رسیدگی به منافع مشتری در رمزنگاری های بزرگ مانند بیت کوین (BTC) اضافه کرد. در شهادت خود ، برایان مونیهان ، مدیر عامل بانک آمریکا گفت که این بانک به ارزیابی مزایا ، خطرات و تقاضای مشتری برای محصولات و خدمات مرتبط با رمزنگاری ادامه می دهد.
وی گفت: “در حال حاضر ، ما در برابر ارزهای رمزپایه وام نمی دهیم و شرکت های بانکی را که تجارت اصلی آنها ارز رمزنگاری شده یا تسهیل تجارت و سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه است ، انجام نمی دهیم.”
مونی هان گفت که BofA همچنین فن آوری های جدیدی مانند فناوری دفتر کل توزیع شده را ارزیابی می کند که به طور بالقوه می تواند به مشتریان بانک ارزشی برساند.
با این حال ، مویینهان گفت ، در حالی که BofA بیش از 60 اختراع ثبت شده در بلاکچین را در اختیار دارد ، این بانک هنوز “مورد استفاده در مقیاس” را پیدا نکرده است.
به همین ترتیب ، مدیرعامل سیتی گروپ ، جین فریزر ، رویکرد سنجیده شده رمزنگاری را نیز بیان کرد و اظهار داشت که بانک قبل از تعامل با ارزهای رمزپایه نیاز به اطمینان از کنترل و حاکمیت روشن دارد.
فریزر نوشت: “سیتی منابع و تلاش های خود را برای درک تغییرات در دارایی های دیجیتال و استفاده از فناوری دفتر توزیع شده از جمله تقاضا و علاقه مشتری های ما ، تحولات نظارتی و پیشرفت های فناوری متمرکز کرده است.”
چارلز شارف ، مدیر عامل و رئیس Wells Fargo گفت که این شرکت تحولات مربوط به ارزهای رمزپایه را از نزدیک دنبال کرده است.
شارف گفت، دارایی های دیجیتال “به عنوان محصولات سرمایه گذاری جایگزین ظهور کرده اند ، اما وضعیت آنها به عنوان ارز و سازوکار پرداخت همچنان روان است”
مدیر همچنین اشاره کرد که ولز فارگو در حال آماده سازی یک خلبان برای خدمات تسویه حساب مبتنی بر بلاکچین در شبکه شعب جهانی بانک است.
کمیته های خدمات بانکی سنا و خدمات مالی مجلس همچنین از مدیران عامل JPMorgan ، Goldman Sachs و Morgan Stanley صحبت خواهند کرد.
دو مورد اخیر در اوایل سال جاری خدمات رمزنگاری محدودی را معرفی کردند ، در حالی که گزارش شده است که اولی در حال گشودن میز تجارت رمزنگاری است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.