پیش بینی قیمت اتریوم

neda
1 سال قبل
اتریوم

قیمت اتریوم بین 31 آگوست تا 3 سپتامبر با افزایش سطح روانی روبرو شد. با این حال ، فشار خرید ثابت نماند و در حال حاضر روند نزولی کندی را تجربه می کند. احتمال زیادی وجود دارد که ETH از سطح پشتیبانی خارج شود و روند صعودی خود را مجدداً آغاز کند.

قیمت اتریوم بین 31 آگوست و 3 سپتامبر نزدیک به 25 درصد افزایش یافت تا سطح روانی 4000 دلار را دوباره آزمایش کند. این حرکت تقریباً یک ماه پس از عبور ETH به سد 3000 دلاری انجام شد. توکن اتریوم نتوانست حد 4،071 دلار مجدداً آزمایش کند و در حال حاضر تلاش میکند دوباره به حالت قبلی برگردد.

افزایش مجدد فشار خرید با قیمت 3،716 دلار یا 3،524 دلار می تواند کلید شروع مجدد روند صعودی باشد. در چنین حالتی ، ETH به احتمال زیاد به 4071 دلار می رسد و اگر فشار خرید همچنان ادامه یابد ، حتی می تواند مجدداً به بالاترین سطح خود در 4.372 دلار برسد. در یک سناریوی بسیار صعودی ، قیمت اتریوم ممکن است همچنان صعود کند تا سطح فیبوناچی 100٪ را در 4699 دلار آزمایش کند.

در حالی که روند صعودی جدید بر این فرض استوار است که اصلاحات پایان می یابد ، اما اگر فشار فروش قیمت اتریوم را به 3345 دلار برساند ، اوضاع به هم خواهد خورد. این مانع سطح پشتیبانی پایدار است. بنابراین ، شکست نشان دهنده عدم وجود حرکت صعودی و بی اعتبار شدن تز صعودی است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.