پیش بینی میشود که اتریوم به زودی به ۴۹۰۰ دلار میرسد

neda
1 سال قبل
اتریوم

بوتیک تحقیقاتی Fundstrat در یادداشتی که اخیراً منتشر شده است پیش بینی می کند که قیمت اتریوم ، دومین ارز رمزنگاری شده ، در آینده نزدیک به دلیل رشد صنعت مالی غیر متمرکز می تواند به 4900 دلار برسد. 

اگر اتر بتواند از سطح قیمت 4،030 دلار فراتر رود ، گاوهای اتر می توانند چشم انداز خود را در بالاترین سطح تاریخ قرار دهند. در چنین موردی ، به گفته تحلیلگران شرکت ، حرکت مجدد می تواند رقیب بیت کوین را به بالاترین سطح برساند: پیش بینی می شود که باید از بالاترین سطح ماه سپتامبر بالاتر برود و جای خود را به شتاب مجدد به اوج های جدید تاریخ بدهد.

قیمت اتر در 3 سپتامبر برای مدت کوتاهی از سطح 4000 دلار فراتر رفت و قیمت آن در کمتر از سه هفته نزدیک به 33 درصد کاهش یافت.

پس از چندین هفته عقب ماندن از بیت کوین ، اتر در دو روز گذشته پیشرفت کرد و Fundstrat معتقد است که رشد سهم بازار آن ممکن است نشان دهنده افزایش تقاضا برای رمزنگاری باشد. قیمت اتر در 12 مه به 4356 دلار رسید و سپس در میان فروش گسترده بازار در عرض 12 روز به سطح 1700 دلار رسید. تصویب اولین صندوق قابل معامله با بیت کوین ، که به نظر می رسد براساس آخرین گزارش بلومبرگ یک قرارداد منعقد شده است ، اخیراً بیت کوین را برای اولین بار از آوریل به مرز 60،000 دلار رساند. بازار پیش بینی می کند که سرمایه گذاران چندین ETF بیت کوین را جمع آوری می کنند که انتظار می رود معاملات آنها از اکتبر آغاز شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.